Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert bamulnak a nagymamak a...

Miert bamulnak a nagymamak a tomegkozlekedesen?

Figyelt kérdés
A nagypapaknal ez kevesbe szokas. A nagymama koruak meg csak bamuljak, meregetik az embert, ha meg olyan "mit bamulsz, te nyanya" fejjel nezek vissza ra, nem is zavartatja magat, tovabbra is bamul ugyanugy.

2019. dec. 6. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Érdekesnek találnak és összehasonlítanak magukkal, amikor ők ilyen idősek voltak.

Ne zavartasd magad. Bizonyára a fiúk is figyelnek. Ezt nem veszed észre? Hogy.hogy?

2019. dec. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

"Ha ilyen unokám lenne, kiverném az utcára, mint macskát..."

"Ha ilyen unokám lenne, a szüleit kiverném az utcára, mint macskát..."

"Ha az unokám ilyen fiút/lányt hozna haza, kivágnám mint macskát..."

"Ha én így néztem volna ki 70 évvel ezelőtt, 18 évesen, akkor a szüleim kivágtak volna, mint macskát"

"Ezek a mai fiatalok..."


:)

2019. dec. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Engem is sokat bámulnak de én meg szoktam kérdezni egy idő után hogy mit néznek. Az a poén hogy sok azt válaszolja nem is bámul engem, majd ugyanúgy bámul tovább.
2019. dec. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Én is szoktam ilyen bámulásokra hülye fejet vágni rájuk a szemükbe nézve, de akkor meg azért bámulnak, hogy milyen tahó vagyok, hogy merészeltem jelezni, hogy utálom, ha néznek. Vannak, akiket nem zavar az ilyen, engem kimondottan. Legszívesebben azt mondanám ilyenkor, de inkább disztingválom magam: "Ne bambulj mami, fordítsd másra a fejed, ha bámészkodni van kedved, mert rajtam nics semmi látnivaló."
2019. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Eh, nem bámulnak hanem bambulnak, különbség.
2019. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

"ha meg olyan "mit bamulsz, te nyanya" fejjel nezek vissza ra, nem is zavartatja magat, tovabbra is bamul ugyanugy"


Majd ha te is öreg nyanya leszel (ha leszel), akkor rá fogsz jönni, hogy nem is látnak jól téged a szemüvegük nélkül.

Hallottál már az időskori szürke hályogról.

(Nyugi, neked is lesz majd.)

2019. dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

A nőknek az utcán vagy a tömegközlekedés közben -általában- 3 dologgal van bajuk:

1. Ha megnézik őket.

2. Ha nem nézik meg őket.

3. Ha nem az nézi meg őket, akinél szeretnék, ha megnézné őket.

2019. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
7# True Story
2019. dec. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

7-es: férfiakat meg az, ha nem az a csaj néz vissza, akinek örülnének.


Amúgy szerintem is csak bambulnak vagy ha van köztük pár pletykás, rosszindulatú, akkor meg azt lesik, van-e rajtad valami, amit szapulhatnak a szomszéd Marival.

2019. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Metionin ***** válasza:
91%
Beszédtémát keresnek. Ma pl. egész úton elvolt 2 néni a buszon, hogy milyen undorító a műhajam, ha már egyszer ilyet hordok, lenne inkább szőke és nem kék. Mutogattak is, hogy biztosan tudjam hogy kiről van szó :D Mellesleg nincs műhajam.
2019. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!