Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így?

Girlll3 kérdése:

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen van egy pasi, akitől hébe-hóba kérek segítséget vagy a szükséges dolgokat kérem. És ma egyszerűen segítség helyett, azt nézte, ahogy szenvedek és kinevetett. Új női dolgozó vagyok. És mintha eleve valami baja lenne velem. Miért csinálja ezt? Ugyanakkor meg bejelöl közösségi oldalon, de azt azoknak tartom fent, akik nem szemétkednek velem, érthető okokból.

2019. dec. 6. 16:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Pasit helyesbítem, férfi kolléga, mert így leírva azért ez furcsa.
2019. dec. 6. 16:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Az emberek 80% értelmileg sérült valamilyen módon.

Ő a viselkedésének ezen részén amit említettél.

Ha nem muszáj ne kérj tőle semmit csak ami tényleg fontos, és mindig tud amikor beszélsz vele, hogy elvan romolva valami az agyában. Így ha ki is nevet egy ilyen helyzetben tudod, hogy nem kell rá haragudni csak sajnáld amiért ilyen szegény. :)

2019. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy ilyen banális dolog, patroncsere miatt kértem segítséget. Van nyomtatónk, de nem cséreltem benne patront sose. Szóval, egyedül is megoldhattam volna, csak sok a munka, gondoltam egyszerűbb így.
2019. dec. 6. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy rendes ember egy szó nélkül, mosolyogva segített volna.
2019. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bejelölt, hogy többet tudjon rólad, lehet tetszel neki, vagy csak kíváncsi a profilodra! Mi érdekel téged, mit posztolsz, stb... Lehet azért bunkó, mert kisebbségi komplexusa van, ezzel palástolja! Lépj át rajta! Jelentéktelen!
2019. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!