Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az zaklatasnak minősül ha 3...

Az zaklatasnak minősül ha 3 oran belül 3szor hivok valakit es nem veszi fel?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Hívd, amíg jól esik!
2019. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Inkább csak kétségbeesettnek.
2019. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak mert a matek kulontanaromat 3szor hivtam egyik delutan, mert kozbe jott valami es nem tudtam elmenni az orara. Erre o amikor mentem hozza lecseszett hogy ne hivjam háromszor, eleg csak egyszer es ha tud visszahiv, na de vissza se hivott. Azota flegma lett velem nagyon.
2019. dec. 6. 18:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben szerintem célszerűbb egy sms-t írni.
2019. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Jogilag nem hiszem hogy az lenne, de elég zavaró. Pl van hogy hallom hogy csörög a telefon, nem tudom felvenni de még 5x csörgetnek..minek? Az 1 nemfogadott hívást is ugyanúgy kijelzi a telefon, ha ráérek visszahívom az illetőt, ha meg nem akkor hijába csörget 5 percenként.
2019. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A zaklatás fogalma: aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen vagy más magánéletébe vagy mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, őt rendszeresen vagy tartósan háborgatja azt nevezük zaklatónak. De ennek vannak fokozatai és a fokozatoktól függően büntetései mivel ez ugyanúgy büncselekmény. Btk.


Ha az illető egyértelműsíti a nemet és valaki ennek ellenére keresi az is zaklatás.



Ha szimpla helyzet és barátok vagytok és nincs ilyen szándékod ami a másiknak kellemetlen az nem zaklatás. Lehet amikor kerested nem volt telefonközelben.


Van, hogy az ember dolgozik, étkezik vagy mosdóban van és nem viszi magával a mobilt pláne mosdóba.

2019. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ilyen helyzetbe utólag iskolába jelezni a hiányzás okát. Csak aggódtál gondolom.
2019. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, de ne csináld többet. Ha fontos írj sms-t. Amikor valaki 3x hív inkább idegesítő.
2019. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!