Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony férfinak tetszhet...

Girlll3 kérdése:

Alacsony férfinak tetszhet magasabb nő? Miben mutatkozhat meg?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi bunkón viselkedik, akkor azt miért csinálja?

2019. dec. 6. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen ovodás kérdés? Mindenkinek megvan az ideálja, abból lehet kompromisszumokat kötni, meg önkritikát gyakorolni, hogy 3/10esként ne egy 10/10es csajra várjak. Szerintem nem a magasság a legfőbb szempont, az meg hogy valaki bunkó az azért van mert bunkó, vagy rossz napja van csak de akkor se rajtad kéne levezetni, vagy rossz a humorérzéke, primitív és azért tűnik annak..
2019. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez egy kérdés, egyáltalán nem óvodás.
2019. dec. 6. 19:15
 3/15 anonim ***** válasza:
Mindenesetre válaszoltam, csak fura, szerinted az alacsony férfiak 100%ának nem tetszhetnek a magasabb nők?
2019. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
10 vagy 20 centi különbség elég sok. Fura látvány, nem?
2019. dec. 6. 19:19
 5/15 anonim ***** válasza:
Van úgy, hogy az óvodában a fiú még alacsonyabb, és bunkócska, hozzád vágja a kockát. Ebben megmutatkozhat a nagy hőfokú szerelem is, Később megváltozik, türelem.
2019. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen fura de ebben a világban ahol minden ocsmány természetellenes dolgot el kell fogadni, pont a 10 cm különbség zavar másokat? Amúgy is ha 2 ember boldog együtt akkor az ő dolguk. "Szeretlek de többé nem lehetek veled mert kicsit magasabb vagy nálam" :)) ugye milyen nevetséges? Ezért mondtam hogy "ovodás" de bocs
2019. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jó, mindegy. Alacsony férfiaknak mi a vonzó egy magas nőben? Nekem az alacsony pasik nem vonzóak.
2019. dec. 6. 19:31
 8/15 anonim ***** válasza:
pont ugyanaz a vonzó, mint egy magas férfinek. És szomorú, hogy viszonzatlan marad a vonzalom.
2019. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én 185 vagyok de attól még meg tudom érteni hogy mi a vonzó egy alacsony férfi számára egy magasabb nőben. A szép arc, a stílus, jó test stb..szóval ugyanaz
2019. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező te hány éves vagy?


Ez ugyanolyan mintha azt kérdeznénk, hogy bárkinek miért lehet vonzó egy szőke/barna/vörös vagy fekete hajú személy. Attól még, hogy neked nem tetszenek az alacsonyabb férfiak, nekik már nem is lehet vonzó egy magasabb nő? Vagy esetleg az alacsony nőknek se legyen vonzó egy magasabb férfi? Vagy ezt mégis hogy gondolod?

2019. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!