Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted MI A SZERETET?

Szerinted MI A SZERETET?

Figyelt kérdés

Kérlek írd le, hogy számodra mit jelent a szeretet.


*****************ÍRJATOK SOKAN!*****************



2019. dec. 7. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem okozol a másiknak fájdalmat.
2019. dec. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha valakire odafigyelsz, fontos neked.
2019. dec. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Számomra a szeretet az elfogadás. Elfogadjuk egymás hibáit és próbálunk javítani rajta.
2019. dec. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
A szeretet az amikor a kakaóscsiga közepét nem te eszed meg hanem odaadod a szerettednek.
2019. dec. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egyszerűen az, amikor a másik boldogságát, hasznát keresed. A kakaós csiga jó példa erre :)
2019. dec. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
27%

Hát mikor elvisz vacsorázni,meg hoz nekem virágot,meg kedveskedik apróságokkal,meg figyelmes,és megérti,hogy bár én 2x annyit keresek de ő a férfi ezért ő állja a költségek nagy részét,nem várja el,hogy autóval furikázgassam mikor költözik csak mert nekem van neki meg nincs,és még jól ki is nyal úgy,hogy az orrából is én folyok miközben tudja,hogy én ezt nem viszonozhatom mert számomra megalázó lenne ha le kellene szopnom.

Ja és mindig nekem ad igazat mert olyan kis édibédi vok :3

2019. dec. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

A kakaoscsiga az csak önzetlensegre pelda. Ami burkoltan még önzöseg is lehet amugy (adsz azert, hogy kesöbb kérhess, esetleg utolag meg sajnalod hogy neki adtad stb mint altalaban a pasik szakitas utan sajnalnak mindent a nötöl amit neki adtak)


A szeretet inkabb a joindulatra elfogadasra hajaz szerintem.


Amikor nem sajatitod ki a masikat, nem lesz ellenseged attol, ha hibazik; ha neked art, el tudod ezeket engedni, meg tudsz bocsatani ha nem is kerte azt, tiszteled a dönteseit megha az nem is egyezik a tieddel, nem titulalod elhagyàsnak azt ha màs utakon jàr mint te, de megis a legjobbakat akarod kivànod neki, drukkolsz érte, es félted es ott vagy neki mindig ha hiv, nem orrolsz olyanok miatt hogy pl 1 évig le se sz.rt, akkor mar ne keressen, meg ilyenek.


A szeretet ket ember közt egy olyan kapocs a sokfele kapocs közül, ami akkor is van, ha nem vagytok együtt. (Ugyanigy pl az utalat is egy kapocs)

2019. dec. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mo.-n olyan nincs.
2019. dec. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki nem a saját, hanem annak a boldogságát keresi, akit szeret...és csak erre gondolnak.. oda-vissza mindkét fél. Vidámság, boldogság, probléma mentesen, örökké, mennyország, Isten, aki a végtelen szeretet.
2019. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Blade Bone ***** válasza:
#7 Ez egy mindenre kitérő bölcs válasz volt.
2019. dec. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!