Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal tizen-huszon évesek!...

Fiatal tizen-huszon évesek! Mi a célotok az életben?

Figyelt kérdés

2019. dec. 7. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Meghalni
2019. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Szeretnék egyéni vállalkozóként a munkámból átlagon felüli életet élni.
2019. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
elsőhöz +1
2019. dec. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Filozófus szeretnék lenni.

Valamint előkészíteni a megfelelő alapot bennem amely megfelelő lesz az emberek szolgálatára. Szimpla dolgok, megtanulok főzni, betegeket ellátni, könyveket olvasok hogy ne csak légből kapott tanácsokat adjak...stb

A végtelen szeretetem együttérzésem, figyelmességem, erős kezem megvan. Nem félek tehát. Így persze az én részemet megteszem ahhoz, hogy rálépjek az Útra és megmentsem az embereket. Mindenkit nem lehet ugyan de szeretnék kovász lenni amely ugyan pici, de nagyon sokat hat. Csatlakozom a Szeretet Misszionáriusai nővérekhez, így ott lehetek azok mellett akik most pl. a hidegben szenvednek és éheznek. Bárcsak adhatnék valamit az embereknek, bárcsak tehetnék értük.

17 éves , beteg lányként nehéz, de a hegyek megállítják a felhőket és kisüt a nap, akármennyire erős is volt a zivatar.. Szilárdan állok majd, így támaszkodhatnak rám az emberek. Naívnak tűnhetek, de bennük látom életem értelmét, a szenvedőkben.

Én is megéltem a fájdalmakat és nem akarom hogy mások is megéljék, vagy legalább ne embertelen és elviselhetetlen mértékben.

2019. dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Letelepedni és családot alapítani.
2019. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Szakmát megcsinálni,leerettsegizni.

Angol nyelvvizsgát letenni.

Házat venni.

Haszoncikkeket beszerezni.

2 gyerek, egy normalis férj.

Sok barátságot kötni 😍

Boldognak lenni

2019. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

Az utóbbi egy hónapban teljesített célok:

- B kategóriás jogsi megszerzése

- C1 angol nyelvvizsga megszerzése

- Erasmus+ pályázat megnyerése


Jelenlegi célok:

- B2 olasz angol nyelvvizsga megszerzése

- egy harmadik nyelv megtanulása (és akár egy negyedik, de ennyire előre nem terveznék)

- C kategóriás jogsi megszerzése

- az írásaim befejezése és kiadása, lehetőség szerint angol nyelven

- felvételt nyerni egy skót egyetemre

- rendezni egy filmet és moziba küldeni

- legalább húsz országba eljutni

- legalább tucatnyi extrém sport van a listámon, amiket szeretnék kipróbálni

- az álomotthonaim egyikének megszerzése

- családalapítás (igaz, ez nem csak rajtam fog múlni)


Továbbá szeretném megőrizni a jelenlegi kapcsolataimat (családi és baráti), alakomat és egészségemet.


18/L

2019. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

20/L vagyok.

-Befejezni az egyetemet

-Megtalálni mi az, ami érdekel

-Találni egy jól kereső munkát. Nem áltatom magam, valószínűleg sose leszek milliomos, de egy olyan munkát szeretnék, ahol nem kell aggódnom, hogy hogyan fogok hónap végén megélni.

-Egészségesnek lenni!!!!

-Normális párkapcsolat (most van, szeretném is megőrizni)

-Gyereket semmiképp

-Egy új autó (nem a márkára megyek, de a mostani már huszonéves és félek, hogy nem húzza már sokáig😟)

-Egy jó környezetben lévő lakás/ház (persze a házzal sem nagyon áltatom magam.)

-Még egy kutya. Ami jelen helyzetben kivitelezhetetlen, mert nem tudnék kellően odafigyelni kettőre.

-Meg nem ártana néhány igaz barát.

2019. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Megtanulni legalább 2 nyelven angolul és németül de ezen kívül még 1-2 nyelvet szívesen megtanulnák spanyol stb..

Le tenni a C,E jogsit aztán belföldi majd nemzetközi sofőrnek állni, először kis teherautón majd kamionon, ki menni külföldre le húzni vagy 15 évet aztán, amit össze kapartam abból életem végéig el vegetálni valami olcsó országban ahol van tenger és napfény.

2019. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
21F
2019. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!