Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen betegség lehet ha...

Milyen betegség lehet ha magyarán egy embernek kihaltak az érzései? Régen sok rossz dolgot éltem át, de most se sírni se nevetni nem tudok.

Figyelt kérdés

Valahogy szeretném elő hozni a múlt emlékeit, hogy kiadhassam azokat az érzelmeket mert anno sokat szorongtam/stresszeltem.

Valahogy felkéne tépni a múlt sebeit.

Mi a teendő amit othol is othol is el lehet végezni? Valamilyen regressziós dolgok vagy ilyenre gondolok



#pszichológia #mentális egészség #testi - lelki fejlődés
2019. dec. 7. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Apátia.
2019. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Borderline?
2019. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hogy csak simán nem érzed jól magad magyarországban? Vagyunk ezzel néhányan így.
2019. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A múlt sebeit feltépni ha már egyszer begyógyultak nem feltétlenül szerencsés dolog. A lelki sebek is elfertőződhetnek ha túl sokat abajgatjuk őket. Inkább arra koncentrálj mi lesz és ne arra mi volt. A jövőbe tekintés reménységet kelt, a múltba révedés olyan sötét alagutakba vezethetet, amelyekből aztán nagyon nem lesz könnyű kinavigálni.
2019. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre egy pszichológus tud majd tippelni néhány ülés után, mindenképp menj el.
2019. dec. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néz meg az interneten egy aninét. Ajánlanám például a: Koe no katachi címűt. De rengeteg van. Ha ezek után se érzel semmit akkor lehetnek gondok.
2019. dec. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!