Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Milyen betegség lehet ha magyarán egy embernek kihaltak az érzései? Régen sok rossz dolgot éltem át, de most se sírni se nevetni nem tudok.

Valahogy szeretném elő hozni a múlt emlékeit, hogy kiadhassam azokat az érzelmeket mert anno sokat szorongtam/stresszeltem.

Valahogy felkéne tépni a múlt sebeit.

Mi a teendő amit othol is othol is el lehet végezni? Valamilyen regressziós dolgok vagy ilyenre gondolok

Keress kérdéseket hasonló témákban: pszichológia, testi - lelki fejlődés, mentális egészség

2019. dec. 7. 19:46  Privát üzenet  

A válaszok
Apátia.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2019. dec. 7. 19:49 Privát üzenet
Borderline?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2019. dec. 7. 20:04 Privát üzenet
Lehet, hogy csak simán nem érzed jól magad magyarországban? Vagyunk ezzel néhányan így.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2019. dec. 7. 20:22 Privát üzenet
A múlt sebeit feltépni ha már egyszer begyógyultak nem feltétlenül szerencsés dolog. A lelki sebek is elfertőződhetnek ha túl sokat abajgatjuk őket. Inkább arra koncentrálj mi lesz és ne arra mi volt. A jövőbe tekintés reménységet kelt, a múltba révedés olyan sötét alagutakba vezethetet, amelyekből aztán nagyon nem lesz könnyű kinavigálni.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2019. dec. 7. 22:39 Privát üzenet
Erre egy pszichológus tud majd tippelni néhány ülés után, mindenképp menj el.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2019. dec. 7. 23:11 Privát üzenet
Néz meg az interneten egy aninét. Ajánlanám például a: Koe no katachi címűt. De rengeteg van. Ha ezek után se érzel semmit akkor lehetnek gondok.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2019. dec. 9. 05:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért akarom, hogy rossz kedvem legyen?
Mennyire idegesít, ha valaki folyamatosan tagadja a látható betegségeit?
23 éves férfi vagyok! Mostanában nagyon sok rossz érzés tölt el. Leírnám ezeket. Szerintetek meg lehet fejteni? Mit tegyek?
Miért szeretem, ha rossz dolgok történnek velem? Ez betegség?
Rossz tulajdonság lenyomása hogyan lehetséges?
Mit gondoltok, ez már egy komoly lelki/elmezavar-i betegség kezdete lehet?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!