Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » (BTS) Jimin vagy Yoongi a...

(BTS) Jimin vagy Yoongi a magasabb?

Figyelt kérdés

2019. dec. 7. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Yoongi magasabb,de csak néhány mm-rel.A képeken Jimin magasabbnak tűnik néha,de csak azért,mert a cipővel trükközik,és úgy tudom,hogy sarokemelőt is használ,hogy magasabbnak tűnjön.
2019. dec. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
67%

Bocsánat, hogy beleszólok, de most ugyanolyan magasak, ha minden igaz.


[link]



[link]

2020. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Kb. ugyanolyan magasak. Alacsonyabb férfiak, idolok is, szoktak a cipőjükbe tenni valamit, hogy pár centivel magasabbnak tűnjenek, illetve ha magasabb a cipő talpa, van sarka stb, ez sokat változtat. Néha valaki picit alacsonyabbnak vagy magasabbnak tűnik, de ez lehet a frizura miatt, meg amiatt, ahogyan éppen áll.

Viszont, Jimin kicsit alacsonyabb, egy Vliveban volt, hogy Jin kijelentette, hogy Jimin 173cm magas, mire Jimin kiakadt, hogy "173,6cm, az a 6mm számít, ne hagyd le!!"

A mi szeretett busani férfiúnk maga mondta, hogy 173,6 cm, szóval kérlek ne felejtsétek el azt a plusz 6 milimétert! ^^ Persze, ez mit sem változtat a tényen, hogy ő a legalacsonyabb. De a karizmája talán az egyik legnagyobb

2020. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Akkor 5 (boccs, 4,4) centivel kisebb mint Kook?:O Chim debütkor is ennyi volt, ez így maradt? Láttam már sok ferdítést, én úgy tudtam hogy 175 centi. Amúgy a legjobban a napszak változtat a magasságon:) Reggel és este között egy centi is ingazodik.
2020. máj. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Jimin cica.
2022. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Yoongi magasabb!
febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!