Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Mik a rossz és mik a...

Lányok! Mik a rossz és mik a jó tulajdonságaitok?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok :)

#nők #tuljaldonság
2019. dec. 7. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Jó (szerintem és mások szerint):

- magabiztosság

- kitartás

- kreativitás

- nyitottság

- gyorsan tudok reagálni

- műveltség

- kalandvágy

- jó humor


Rossz (szerintem és mások szerint):

- türelmetlen

- flegmaság

- nem leplezem jól az unalmat vagy utálatot

- néha lenéző


18/L

2019. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Jó:

-kedves vagyok (legalábbis általában)

-felelősségteljes

-lojális

-tisztaságmániás

Rossz:

-arrogáns

-sértődékeny

-önbizalomhiányos

-haragtartó

-nem tudok bánni a pénzzel

21L

2019. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Hat akkor az elso nem magabiztos, hanem lenezo. Azaz onbizalomhianyos
2019. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Rossz:

Bizalmatlan

Hiú

Sértődékeny

Túlérzékeny

Türelmetlen


Jó:

Segítőkész

Empatikus

Kedves

Figyelmes


22

2019. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

22 vagyok

Jó tulajdonságaim: szorgalmas, értelmes, céltudatos vagyok. Szeretek gondoskodni, segíteni másokon. Türelmes vagyok és figyelek az emberekre. Érzékeny vagyok, nem vagyok sértődékeny. Fontos számomra a tisztesség, egyenesség másokkal szemben.


Rossz tulajdonságaim: nagy mértékű önbizalomhiány, bizonytalanság. Csendes, zárkózott személyiség, idegenekkel sokszor távolságtartó és rideg vagyok, amit sokan összetévesztenek a bunkósággal. Nehezen bízom meg az emberekben, pláne azután, hogy egyszer megrendült bennük a bizalmam. Stresszes szituációkban nem tudok reagálni, kerülöm a konfliktust, sokszor szorongok még akár hülyeségek miatt is. Nagyon könnyen elveszítem az önbizalmam és a motivációm, ha kudarc ér. Néha bántó dolgokkal viccelek.

2019. dec. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rossz: zárkózott, visszahúzódó, bizalmatlan, önbizalomhiányos, pesszimista,


Jó: lojális, megbízható, precíz,


19 vagyok

2019. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Jó: kedves, nyitott, önzetlen, barátságos (simán egy idegennel első perctől kezdve úgy beszélgetek, mintha rég ismernénk egymást, könnyen lehet velem ismerkedni), segítőkész, maximalista(bár ez sokszor nekem rossz :D), rend és tisztaságszerető, házias, hűséges barátságban és kapcsolatban, van humorérzékem imádok hülyülni. Kb. ennyi ami most eszembe jut.

Rossz tulajdonság: türelmetlen, irtó hamar elszakad a cérna, néha gyanakvó, és ha felidegesítenek, nah akkor aztán fuss amerre látsz...:D

2019. dec. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jo: ambiciozus motivalt karrierista vagyok, szép, hüséges megbizhato csalàdcentrikus is


Rossz:soha nem fözök, a nagyobb hàztartàsi munkàkat (pl falfestés javitàs, ablakkeret javittatàs, vizora csere, stb)képtelen vagyok intézni es intéztetni sem tudom hogyan kell, hogy ne kerüljön sulyos összegekbe(lehuznak a szerelök,szakik), igy valojaban egy lakast/hàzat es hàztartàst sem tudok fenntartani ugy, mint a igazi felnöttek. Mondhatnàm alap/muszàj dolgokban vagyok a legnagyobb pancser


Valamint egyik exem azert nézett le mert munka mellett es NEM akarok plusz melozni pl hetvegen. En a fizuemelesben karrierben latom a több penzt es szerinte en vagyok a motivalatlan lusta mert pl nem csinalok olyanokat mint a tesoja/csaladja hogy cukrassütiket dob össze feketen eladasra, vagy az akarkije hogy dekortermekeket csinal munkan kivül, en meg nem vagyok ilyenekre hajlando abszolut.

2019. dec. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!