Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek találkozna velem?...

Szerintetek találkozna velem? Miért félek megint és halogatom megkérdezni?

Figyelt kérdés
2 éve nyáron megismertem egy lányt, 2 hétig egy helyen voltunk külföldön. Tavaly ősszel elutaztam hozzá egy hétvégére (nem magyar), az nem sikerült valami jól, tiszta stresszben voltam, legszívesebben elfelejteném. Idén nyáron megleptem, úgyszintén külföldön (nem ott ahol él), nem szóltam neki hogy megyek. 10 napig együtt voltunk, nem írom le részletesen, de az utolsó nap kézen fogva sétáltunk a városban, csókolóztunk, még most sem fogtam fel, soha nem kerültem ilyen közel valakihez, így is búcsúztunk el. Mindkettőnknek vannak problémáink, jelenleg nem adottak a körülmények hogy kapcsolatunk legyen, 900 km-re lakunk egymástól, ő 30, én 25 vagyok. Kétszer írtunk egymásnak nyár óta, ő sokat dolgozik, nekem sem volt egy könnyű időszakom, dolgozok én is. Viszont mindkettőnknek lesz szabadideje az ünnepek után, meg szeretném kérdezni hogy lenne-e kedve találkozni, esetleg a szilvesztert együtt tölteni. Nekem is van pár barátom, de mindenhol csak ivászat a program, én viszont ezzel is felhagytam 3 hónapja, a lány pedig nem iszik. Olyan sokat képzelegtem már, hogy együtt sütünk valamit, sétálgatunk, romantikázunk, nagyon hiányzik, de félek a reakciójától. Nem is tudom miért írtam ezt ki, én tudok rajta egyedül változtatni, a nyáron sokkal nagyobb bátorságom és önbizalmam volt lépni, de most mintha mindent újra kellene kezdenem, úgy érzem mintha semmi tapasztalatom nem lenne.
2019. dec. 8. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit kell ilyenkor mindig kérdezni magadtól? "Mi a legrosszabb, ami történhet?" A legrosszabb az, hogy nemet mond, vagyis nem jön létre a találkozó. Létrejöhet a találkozó akkor, ha meg se kérdezed? Nem. És ha megkérdezed? Akkor vagy létrejön vagy nem. Ilyen egyszerű.
2019. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál, persze hogy tisztában vagyok vele, csak ilyenkor úgy szét stresszelem magam, nem tudom kezelni. :( Ő is kedvel engem, ha nem szeretne velem találkozni, biztos vagyok benne hogy azért, mert nem akar megint ilyen érzelmi hullámokba kerülni, nekem is nagyon rossz volt amikor elváltak útjaink.
2019. dec. 8. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!