Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt tikkelő emberek...

Vannak itt tikkelő emberek vagy ismer olyanokat?

Figyelt kérdés
Akaratlan rángások,mozdulatok,hangadások,kényszeresség stb stb.Van itt olyan aki tikkes vagy vagy családtagja,barátja akárkije tikkel? Milyen az élete? Milyen tikkjei vannak? Én tikkes vagyok 4 éves korom óta 19/f.
2019. dec. 8. 18:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagy aki ismer olyat'
2019. dec. 8. 18:08
 2/13 anonim ***** válasza:
Ismerek, teljesen normális életet él
2019. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egy kicsit bővebben? Mit takar a normális élet?
2019. dec. 8. 18:24
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem az állkapcsom szokott egy nagyon kicsit mozogni, én is megfigyeltem már a tükörben, hogy ezt én akaratlanul csinálom. Úgy néz ki, mintha valamit kicsit rágnék, és volt hogy meg is kérdezték, hogy rágózok-e. 21/f
2019. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Rólam azt hiszik hogy bolond vagyok amiért rángatózik a fejem,mostanában nyögni és krákogi is szoktam.
2019. dec. 8. 19:07
 6/13 anonim ***** válasza:

"Egy kicsit bővebben? Mit takar a normális élet?"


Mégis mire lennél kíváncsi?

Normális életet él, mint bárki más

2019. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És az a normális élet boldog életnek számít?
2019. dec. 8. 19:25
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezt Tourette szindrómának nevezik, ha érintett vagy, akkor mélyedj el a tanulmányozásában. Ha egyedül nem megy, kérj orvosi segítséget, gyógyszerrel, terápiával.

Nagyon sokak megtanulják felnőttkorukra úgy elleplezni, hogy mások számára nem észrevehető.

És igen, két embert is ismerek, az egyik felnőtt, a másik gyerek. A felnőttön csak akkor lehet észrevenni, ha nagyon fáradt, vagy valami stresszt kell átélnie.

2019. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nincs papírom hogy tourettes lennék,nem csak a tourettesek tikkelnek.Egy gyógyszer sem használ,mindent próbáltam ami erre van.Már beletörődtem.
2019. dec. 8. 20:25
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Ha a tikkelés mellé még hangokat is kiadsz (nyögés, krákogás) akkor az bizony Tourette.

Milyen gyógyszereket szedtél és ki írta fel?

Nem tudom honnan lenne papírod róla, ha nem mész első lépésben neurológushoz. Az majd tudja mit kell tenni a továbbiakban.

2019. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!