Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek ilyen emberek vagy...

Léteznek ilyen emberek vagy paradoxon egy ilyen kombináció?

Figyelt kérdés

Mind a 3 szempontnak megfelel:


1. Aktívan foglalkozik önfejlesztéssel az élet lehetőleg legtöbb területén, célja az anyagi függetlenség, korai "nyugdíj", emiatt pénzügyileg maximálisan tudatos és aktívan tesz azért, hogy minél hamarabb elérje a célt ahelyett, hogy ülne a langyos vízben mint a legtöbb ember.

2. Nincs sem jómódú családi háttér, se (komolyabb) várható örökség, tehàt minden amit elért önmaga ért el az életben és azt is teljesen önerőből, hátszél nélkül?

3. Nem másokat átverős érdekember. Nyilván ilyen individualista céllal nem kell Terézanyának lenni, de legalább vággyon arra, hogy legyen egy hasonló gondolkodású, bizalmi belső köre, akár barátok, akár hasonló gondolkodású párkapcsolat formájában, akikben kivételesen az embert látja, nem sakkbábut?



2019. dec. 8. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyen embert. Jól ki is használják szegényt mert bár megvan a magához való esze, érzelmileg zsarolni tudják a gyerekeivel.
2019. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ilyen voltam, mind a 3 pontban.

Aztán sorozatos emberi aljasságok miatt a 3-as ponton finomítottam és már nem hagyom kihasználni magam.

2019. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rám mind a három pont nagyon illik! De tudom, hogy meg is vagyok áldva a személyiségemmel. A második válasz miatt még hozzátenném, hogy rám attól még, hogy pontosan illik a harmadik pont is, soha nem szoktam engedni kihasználni magam.

23/L

2019. dec. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!