Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyesek miért ítélik el az...

Egyesek miért ítélik el az lgbtq közösségbe tartozó embereket?

Figyelt kérdés

Ez nem egy támadó jellegű kérdés, esküszöm, csak érdeklődöm.


Mármint annyi mindent mind mindenki, és én mint elfogadó ember, próbálom megérteni a logikát. Van aki szerint divat, de mégis ki követne olyan divatot, amit egyesek azon a szinten megvetnek, hogy meg is verik azokat, akik mások. Vagy ott van, hogy valaki szerint undorító, de ez olyan fura érvnek, mármint ez ilyen ízlések és pofonok dolog. Meg egy dél nem értik, hogy ez nem döntés kérdése. Komolyan ki döntené el, hogy ő megnehezíti a saját életét? Még ha döntés is lenne, egyáltalán mi köze van bárkinek hozzá?


Valaki megmagyarázná ezt nekem?


És tényleg nem indulatokat akartam szítani ezzel, ez pusztán ártatlan érdeklődés, így ismeretlenül senkiről nincs semmilyen véleményem így látatlanban.


2019. dec. 9. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Homofóbia a legnagyobb érv.


A másik az, hogy az LGBTQ+-ba tartozó emberek csak divatból mondják magukat ennek-annak, csak beképzelik.


(mert egy konzervatív hetero biztos jobban ismeri a másikat, mint ő saját magát, ugye)

2019. dec. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Mert ma ez a divat, és minden birka igyekszik majmolni a divatot. Persze ilyenkor jön a szöveg, hogy ez nem így van, nekem önálló gondolazaim vannak, nem divatból támogatom. bla bla bla.. Pedig így van. Úgyanis régen is voltak melegek, leszbik meg ki tudja még. Csak nem hangoztatták, nem erőltették, és nyomták le az ember torkán, hogy márpedig fogadd el. Régen is elfogadták azok akik normálisak voltak, és ellenezték azok akik szerint ez nem normális. Ma is így van. Azok akik elfogadják, nem kell a reklám.. Nem kell hangoztatni, erőltetni az elfogadást. Akik ma sem fogadják el ( azokat ma homofóbnak nevezik) annak hiába akarod a torkán lenyomni, csak jobban fogja ellenezni.

Mondom ezt úgy, hogy nekem vannak meleg barátaim, sőt a testvérem leszbikus és imádom őt.

Én személy szerint már úgy érzem, hogy lassan az lesz a ciki ha valaki hetero... Csak megjegyzem. Nővérem aki leszbikus( együtt is él a párjával akit szintén szeretek) még ők is azt mondják, hogy a nagy lgbtq közösség egy provokáció...

2019. dec. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nemaRendőrség ***** válasza:
17%

Figyelemhiányos gyerekek mind, akik azt hiszik mert ugy öltöznek mint egy utolsó korcs megkapják azt a figyelmet amire egész életükben vágytak. Ezért van a pride is pl.

Egy jó tulajdonságuk van, egy generáción belül kihalnak

2019. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

#1 vagyok.


Látod? Megmondtam :)

2019. dec. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Más nevében nem beszélhetek, de én pl. már eleve azért, mert ez egy összezáró közösség, mintha üldöztetésnek lennének kitéve és egy ligát kéne létrehozniuk az akaratérvényesítésük érdekében. Az egyetlen jogegyenlőtlenség, ami őket éri, az a gyerek örökbefogadásánál van, de az a gyerek érdekében történik és nem azért, mert ki akarnak b.aszni szegény b.u.zikkal a gonosz heterók. Illetve nem házasodhatnak, de lehet bejegyzett élettársi kapcsolatuk, úgyhogy az mindegy – bár tőlem lehetne polgári esküvőjük is, hisz az csak rájuk tartozik és nem rángatnak bele egy gyereket.


Na meg ott van a bibliai hét főbűn egyikéről elnevezett Pride felvonulás, aminek csak annyi hozama van, hogy kimennek ellentüntetni azok, akik szerint a velünk született szexuális orientációra nem kéne büszkének lenni, és akkor lehet rájuk mutogatni, hogy elnyomó fasiszta heterók lol. Úgy általánosságban olyan intenzitást vett fel az elfogadás-kampány, mintha a lakosság többségének nem lenne k.urva mindegy, ki mit csinál a hálószobájában, vagy mintha szivárványos csillagot kéne viselniük a melegeknek és a buszon szegregálva kéne ülniük. Arról nem is beszélve, hogy ez megképezi a keresztyén trollokat, akikkel egymást hergelve mélyítik a társadalmon belüli ellentéteket, ami igencsak kártékony folyamat, mert pl. a mai napig hatalmon tart egy gyurcsányt és egy orbánt.


Visszaolvasva az írásomat rájöttem, hogy én is egy ilyen keresztyén troll lettem, ráadásul tudat alatt. :D A lényeg, hogy egy társadalmi változásért küzdő mozgalom szóljon a píszről és ne a píszíről.

2019. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!