Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az igaz, hogy az emberek...

Az igaz, hogy az emberek olyannak látnak, amilyennek mutatod magad?

Figyelt kérdés

2019. dec. 10. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Igaz, viszont nem biztos, hogy sikerül olyannak mutatnom magamat, amilyennek szeretném.
2019. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Igaz, ezért senki sem ismeri a teljes valómat.
2019. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Igen igaz.


De aki tud nonverbális jelekből olvasni

+ Arc és jellem diagnosztikában jártas, azt nehezen veri át akárki.

2019. dec. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem igaz, a jo emberismerők átlátnak a maszkon. És pont ezért a maszkosak utálják azokat akik őszintén elégedettndk és sikeresnek tűnnek.
2019. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül.

Van, aki olyannak lát, amilyennek látni akar, és kivetíti rád a saját gondolatait, érzéseit (tipikusan a fellángolásoknál fordul elő ilyen).

Van, aki olyannak lát, amilyen vagy, még ha megpróbálod másnak mutatni magad, akkor is (nemrég volt egy kolléganőm, aki még próbaidő alatt felmondott, én átláttam rajta, hogy nem akar a cégnél maradni és interjúzgatni jár, talán még néhány kolléga volt, aki előtt szintén nem tudta megjátszani magát, a többieket váratlanul érte, amikor felmondott).

2019. dec. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Átlagnál igaz. Én tanultam pszichologiát és jó emberismerő vagyok, 5 perc alatt levágom mindenki valódi énjét.
2019. dec. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire, igen, de nem feltétlen mondják el, hogy mi a bajom, min kellene változtatnom, stb.
2019. dec. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem teljesen igaz, vannak, akik jó emberismerők
2021. márc. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!