Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy fogadjam el, hogy megbukt...

Hogy fogadjam el, hogy megbuktam egy tantárgyból már biztosan?

Figyelt kérdés
Egyetem, harmadik félév. Ma voltam pótzh-zni, egy tantárgyból 2 zh-t is javítani, viszont egyikból sem értem el MEGINT a 60%-ot, szóval majd belőle januárban újrapróbálkozhatok (addig csak megtanulom). Viszont holnap reggel is pótolnék 2 zh-t, az egyetem legnehezebb tantárgyából, abból sem sikerült egyikből sem a kettes. Viszont olyan szinten szomorú voltam a mai bukásomtól, hogy semmi kedvem nem volt tanulni, aztán este 7 fele elkezdtem volna tanulni, de kijött a kedvenc játékom új kiegészítője, és 20 éves bébiként inkább elkezdtem játszani, majd kb most kaptam rá fel a fejem, hogy megbuktam, mert éjszakázni biztos nem fogok most, így is egész nap vért pisiltem (vesekő miatt) és sok vért vesztettem, pihenni akarok 1 órán belül. Viszont itt sírok, mert ebből nincs több lehetőség, ha holnap nem sikerülnek a zh-k akkor majd csak jövőre próbálhatom újra, aláírás megtagadva. Kb 10 ezer forintomba fog kerülni a tárgyelhagyási díj és félek, hogy állami támogatottságról áttesznek majd emiatt önköltségesre. A másik 4 tantárgyam sikerült szerencsére (kipuskáztam őket sikeresen xd) de ezt a kettőt muszáj megtanulni, mert itt ezeknél nem lehet. Nagyon rosszul érzem magam most emiatt, kapodva nzegetek tutorial videókat, de hiába, már semmi időm sincs megtanulni újra a dolgokat, aztán a pótzh az ennél a tanárnál ötször nehezebb mint a sima zh, és ha a sima sem ment átlagos tanulással akkor 0 tanulással fixen nem fog menni az ötször nehezebb.

2019. dec. 10. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Gyerek vagy még. Majd megtanulod, hogy mi a pálya az életben. Ez így kifogások keresése és picsogás. Semmi más.
2019. dec. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Tanulópénz.

Majd megtanulod szépen, hogy vannak prioritások. A sikeres ZH után is játszhattál volna.


Szomorú, hogy a többi 4 is a puska miatt lett meg - és szomorú, hogy az ilyenek is kapnak diplomát. Persze, egyszer-kétszer mindenki csal, nem mondom, hogy nem, de az már ciki, ha csak azok vannak meg, amiket végig kipuskáztál.

2019. dec. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Igyál sok sört citromlevet , sok narancsot almát szénsavasat fogyassz ez elmarja .
2019. dec. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Mivel alapvetoen teszel az egeszre, nem szamit. Nem a mai napon mult.
2019. dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Így is neccesen lett meg volna a zh holnap(de inkább fix bukó), mert egész félévben kakiltam erre a tantárgyra, mondjuk a zh-kon nem sokkal maradtam le a kettestől. De ha a sima nem ment, a nehezített biztosan nem ment volna, amikor a többiek akarták elmagyarázni, egy szót nem értettem belőle. Na mindegy, holnap megpróbálom az esélytelenek nyugalmával, hátha valamit mégis sikerül összepuskázni szomszédtól vagy valami.
2019. dec. 10. 23:43
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Mint minden nap az egyetemen, ma is megbizonyosodtam róla hallgatótársaimat nézve, hogy a jövő - jó kezekbe kerül majd.
2019. dec. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Velem is megesett hogy parszor csak ugy mentem at hogy a tanàr/dèkàn maga latott bennem valamit.


Pl statisztika elemzésböl messze alul teljesitettem, de olyan szinten mint aki kb közepiskolaba valo csak annyira buta.

A tanar amikor kiosztogatta az eredmenyeket(nekem a nagy egyest), feltett nekem matek érettségi szintü kerdeseket függvényekröl. Olyan szinten megsértödtem (plusz levert az egyes is eleve)hogy hülyegyereknek néz, hogy extrém flegmàn nem kezdtem el szerkesztgetni neki semmit, hanem csak felskicceltem neki pillanatok alatt a kért egyenlet szerint a függvényeit, (hogy b.meg az erettségis szintü kerdesed ha buktat akkor màr lesz.rom)erre megszolal felcsillano szemekkel, hogy TETSZIK neki a gondolkodasom, àtenged!!!



Màsik hasonlo: Szepen folyamatosan erthetöen leadta az anyagot az elöado. Erre kb 3 oran bejelenti, a kövi ora zh. Mindenki höbörgött, hogy uristen màr?, egyedül en voltam aki egyetertöen bolintott ra, hogy ez tisztasor. Nah es nem tanultam semmit. Igy zh n össze vissza forogtam masoltam volna, több alkalommal felszolitott hogy ki leszek küldve, de ugye az eselytelen nyugalmaval akkor is inkabb infokat gyüjtöttem tovabb ha igy is ugy is egyes lesz, legalabb megtettem minden tölem telhetöt alapon, es csodàk csodàja ezt a nagy hévü akaràst értékelte bennem hogy en azert is megakarom csinalni!!es megadta a kettest erre, hogy egy szo nem szarmazott a fejemböl.


Szoval esély mindig van.a tanàrok nem csupan azt nezik mit teszel le az asztalra gondolom velük is megesett hogy nem készülnek. Nem mindegy valoban hülye is e az illetö es azert nem teljesit vagy èpp nagyon is van agya csak epp nem ült le tanulni. Erdekes nagyon de vannak ilyen tanàrok dékànok elöadok.

2019. dec. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah meg màr 3.utovizsgàn megkérdezte màr a tanàr tölem ha megbuktatna (es azon mult a diplomam is joforman)hogyan folytatnam az eletem. Elmondtam neki mekkora suly van rajtam (bukasra nem volt lehetöseg mert az alattunk levö osztaly mas rendszerü es nincsenek különbözeti vizsgak bekerülni,stb)es kb kilatastalan jövöt tàrtam elé, hogy utolso esélyem. Es erre adott csak kettest ugy, hogy el ne mondjam senkinek majdan hogy ö tanitott.
2019. dec. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!