Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit mondanal, ha ismerkedes...

Mit mondanal, ha ismerkedes ideje alatt rogton letamadnanak, hogy te tokeletes vagy?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy lannyal es mar az elejen par perc dumalas utana azzal jott, h mennyire tokeletes vagyok es mindenemtol el volt ajulva. Nekem ez nagyon fura es beteg. Szerintetek?
2019. dec. 11. 03:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa lenne, pedig én nő vagyok. Egyszerűen pár perc után nem lehet valakit megismerni, van akit még évek alatt sem lehet kiismerni rendesen.
2019. dec. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég fura lenne zavarba jönnék. Persze hogy az ember először rejregeti a hibáit, a jobbik arcát mutatja, és a lány nyilván naivan ezt nem tudta. De természetesen senkisem tökéletes, te sem vagy az.
2019. dec. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
En nem is hiszem magam tokeletesnek. Pont emiatt fura.
2019. dec. 11. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!