Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberek az Afgán...

Milyen emberek az Afgán férfiak akik pl 10 éve itt élnek magyarországon?

Figyelt kérdés
2019. dec. 12. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted MINDEN afgán férfi egyforma? MINDEN afgán férfi, aki 10 éve él MO-on, az másabb, mint amelyik nem MO-on él, meg pont 10 éve?

Elárulom: mindegyik másmilyen!


Ilyen ostoba kérdés nem gyakran lehet olvasni!

2019. dec. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Az első válaszolóval ne foglalkozz mert szerintem egy másik bolygóról írt. Az afgánok túlnyomó többségére igaz az ahogyan ismeri őket a világ. Ez természetesen minden népcsoportra igaz. Ne mondja el nekem senki azt hogy ha azt hallja hogy pl. cigányok akkor az jut eszébe róluk hogy nem mind egyforma hanem mindegyik más és más. Bizony egyforma a túlnyomó többség és ismétlem ezt el lehet mondani mindegyik népcsoportról... Nem mondom azt hogy mindegyik afgán terrorista hajlamlú háború fanatikus de a túlnyomó többségükre ez igaz. Nem 1 nem 2 afgánt ismertem akik 10-20 éve már itt éltek/élnek az országban, nem tudok jót mondani róluk. Kb. elviselhetetlenek. Semmi nem szent nekik és semmi nem érdekli őket csak az afgán politika és minden más ami afgán és afganisztánról szól és rendkívül arrogánsak, rossz természetük van, kezdetben próbálják európai embernek mutatni magukat de utána sajnos mikor már megismerkedtek az adott illetővel kiütközik belőlük a vér. Ennyi röviden tömören. Nem vagyok egyébként rasszista én tudatosan tudom hogy vannak kivételek bárkiről is legyen szó ha afgán ha magyar ha cigány ha kínai ha űrlény teljesen mind1 kivételek voltak,vannak és lesznek is. Ha nő vagy és afgán férfival tervezed leélni az életedet én azt ajánlom hogy nagyon alaposan ismerd ki először... Remélem tudtam segíteni.
2019. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha no vagy ne felejtsd, hogy annyit ersz neki mint egy kecske, akarhogy mutatja magat.Kulonosen ha muszlim, marpedig tuti, hogy az!
2019. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csocsi76 válasza:
80%
Igen, mindegyik másmilyen. Legalábbis tőlünk különbözőek. Kultúrális is és középkori gondolkodásmódjukban. Mindegyik egy alvó sejt, amit bármikor aktiválni lehet. Ha európai viselkedést látsz tőle az csak színjáték, ez egy pillanat alatt megváltozik. Nem tisztelnek senkit és semmit, nőként csak a lába kapcájuk lehetsz. Ne higyj el nekik semmit mert Te csak egy hitetlen vagy a szemükben és egy hitetlennek bármikor hazudhatnak bűntetlenül, és még azadott szavukat sem kell betartani (hitük szerint).
2019. dec. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

A származás a gyökerek nagyon meghatározóak az emberek életében.Mondhatjuk úgy,hogy a vér nem válik vízzé.

Lehet,hogy rendesebbnek látszik,de ha megszorítják valamilyen módon.Kitör belőle a vérvonal.

Pl a cigány.végezhet egyetemet bár mit.Lehet művész is.De a legmélyén cigány marad,nem tud ellene tenni.Vagy akkor az olyan mint a fehér holló.

2019. dec. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!