Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősöd, aki bár...

Van olyan ismerősöd, aki bár tudja magáról, hogy nehéz eset, mégis képtelen megváltozni?

Figyelt kérdés
Ismersz olyat, aki még be is vallja, hogy nem egy könnyű eset mert állandóan beszólogat másoknak vagy mondjuk kötekszik, szemétkedik, tehát tudja magáról, hogy nem könnyű vele kijönni, és azt is tudja, hogy neki is jobb lenne, mégsem képes arra, hogy megvàltozzon? Ismersz ilyet? Mit lehet az ilyenekkel kezdeni? Megér egy próbát, hogy segíts neki vagy inkább hagyni kell, hátha egyszer belàtja a hibáit és megváltozik?
2019. dec. 13. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az már az első lépés, ha felismeri, hogy benne van a hiba.
2019. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én cinikus vagyok és az a tudatlanság egyik ismérve,ügye. Ja, tehát igen, jelen! :)
2019. dec. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok, tudom magamról, eszem ágában sincs megváltozni
2019. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretnék megváltozni, inkább vagyok egyedül, mondjuk én nem kötekszem senkivel, más miatt vagyok elviselhetetlen. Alapvetően senkitől nem várom el, hogy kedveljen vagy el tudjon viselni, ha így van, akkor örülök, de ha nem, akkor sem sértődök meg.
2019. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok.
2019. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#3 Gratulálok! Te aztán makacs ember lehetsz! Neked jó, ha mások beszólogatnak vagy szemétkednek veled? Ha felismerted, hogy rossz, akkor miért nincs eszed ágában sem változni? Szerintem azért, mert ez a magyar társadalom pont az ilyenekkel elfogadó, mint amilyen te vagy. Hogy miért, azt nem tudom. Szerintem próbálj meg minél előbb változtatni, amíg nem késő...


#5 Te próbálsz változni?

2019. dec. 14. 18:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Velem nem igazám szoktak, ha próbálnak is rögtön jön valami frappáns válasz.

Miért lenne bármikor is késő? Az emberek akiket szeretek így elfogadtak, van aki kifejezettem a szarkazmusomat szereti bennem.

Nem lehet mimdenki tündérbogár cukifalat

2019. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én elég utálatos vagyok, de az emberek megérdemlik, mert hülyék. Nem tudok megváltozni, nem tud nem idegesíteni az emberi hülyeség, sötétség, rosszindulat.
2019. dec. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mellesleg akik állandóan mosolyognak, édelegnek, azok a legnagyobb szarkavarógépek, és ott szúrnak hátba, ahol tudnak. Én őszinte vagyok, soha nem játszom meg magam, az arcomra van írva minden érzésem, és soha nem bántok senkit ok nélkül. Ezerszer jobb ember vagyok, mint a vigyorgó sz+rháziak.
2019. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem minden tekintetben értek egyet a 9-essel, ki nem állhatom az olyan embereket, akik zsigerből rosszindulattal állnak másokhoz (mert hát fujj, ők is tuti gonoszak).

DE abban igazat tudok adni sajnos, hogy a mindenkivel jófejkedő, látszólag angyali emberek között tényleg sok az olyan, aki a tündéri mosolyával szúr hátba másokat...Az ilyenek igazi köpönyegforgató, képmutató figurák, nagyon kell vigyázni velük, és szerintem ezerszer rosszabbak, mint azok, akik csak szimplán utálnak mindenkit, de ezt legalább nem is titkolják.

2019. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!