Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti miért gyakoriztok?

Ti miért gyakoriztok?

Figyelt kérdés
Leginkább a főként válaszolók válaszaira lennék kíváncsi. Mostanában nagyon sokat lógok itt és töltöm az időm azzal, hogy vadidegenek kérdéseire próbálok értelmesen válaszolni. Próbálom megfejteni az okát, ti miért csináljátok?

2019. dec. 14. 21:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%
Csajt probalok szerezni. Mission impossible.
2019. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Csajt? Egy anonim oldalon? :D
2019. dec. 14. 21:42
 3/25 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon régen regisztráltam, hogy kérdést tegyek fel, aztán olvasgattam másokét is és amire tudtam válaszoltam mert miért ne. Meg még fiatal gyerek voltam, trollkodtam, vártam hogy ki mit reagált és akkor ez a gyökérkedés vicces volt-->a modiknak nem úgyhogy tiltottak és évekre elhagytam az oldalt. Most úgy vagyok, hogy ha nincs jobb dolgom csak telefont nyomkodni akkor itt vagyok, de rájöttem hogy milyen idegesítő amit régen csináltam és a sok beteg ember az állandó hisztivel hogy szar az élet de tenni nem akarnak mégse semmit. Csak napi 5 kérdés kiírására futja.
2019. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%
Érdekes embereket (nőt) keresek, akiknek hasonló a gondolkodásuk. Sokszor tök bűntudatom van, hogy ezzel b×m el a munka utáni napjaimat hót fölöslegesen.
2019. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%
Mert máshogy nem tudok emberekkel kommunikálni. Nincsenek barátaim vagy egyéb olyan emberek a környezetemben, akiket akár a lehető legkisebb mértékben is érdekelnék, ráadásul az utóbbi hetekben suliba se nagyon jártam, így még az egy szem csoporttársammal se beszéltem, akivel legalább ott elvoltunk. Szóval hetek óta kb. az egyetlen emberek, akikhez szóltam, a szüleim voltak, de velük is csak max. köszönünk egymásnak, aztán ordibálnak velem egy sort, amiért elfelejtettem valamit megcsinálni és ennyiben ki is merül a napi kommunikációnk. Szóval néha úgy érzem, kezdek bekattanni attól, hogy egész nap senkihez se szólok és ilyenkor jól esik legalább ide kommentelgetni meg néhány percre elhitetni magammal, hogy itt érdekli bárkit is a véleményem valamivel kapcsolatban. L
2019. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%
Ismerkedni, barátkozni próbálok évek óta. A kérdések egy jelentős része azt sugallja, hogy nem vagyok egyedül bizonyos problémákkal, ami megnyugtató. Viszont kezdem nagyok is időpocsékolásnak érezni az itt eltöltött időt, de egyelőre még nem voltam képes felhagyni az oldal napi szintű használatával. 19/L
2019. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Barnabas333 ***** válasza:
48%
Elöször is szeretek segíteni az embereknek. Most pl. egy autósnak fixen tudtam segíteni, igaz nekem is az a típus van. A többiek csak tippelgettek. Másodszor imádok levelezni, kommunikálni, barátkozni. Bár azt vettem észre 4-5éve erre sokkal jobb volt az oldal. Harmadszor az egész életem már kisiklott unatkozom. Az utolsó egy titkos női szerető lenne de tudom ez itt sosem fog összejönni... Pedig az egyetlen sportos volt szeretőm egy hasonló oldalról volt. Tény, hogy akkor még nem kerestem és a hölgy nyomult...
2019. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
Csak unalom űzőnek használom,van mivel elütni az időt.
2019. dec. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
30%

Tanulás közbeni 10 perces szünetekben, pihenésképp szoktam feljárni, többnyire csak szemlélődöm, néha válaszolok, de akkor igyekszem normálisan.

Vannak időszakok, amikor naponta többször is felnézek, máskor hónapokig nem, csak amikor valamire választ keresek.

2019. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
45%
Segíteni próbálok az embereknek, de egyre kevésbé látom értelmét. Hiába adsz valós választ tényekre alapozva, vagy Te leszel a hülye amiért másképp látod mint mások, vagy köcsög vagy, mert az igazat írtad. Ha meg szerencséd van, idáig el sem jutsz, mert a kérdező nem volt képes értelmes magyar beszédre sem, tehát mehetsz is tovább.
2019. dec. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!