Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, aki...

Mi a véleményetek arról, aki így viselkedik, milyen viselkedés ez?

Figyelt kérdés

Ha valakivel megpróbálok összebarátkozni, de ő nem nagyon akar velem, ebben az esetben ez: ahelyett, hogy őszintén megmondaná hogy hagyjam békén, nem vagyok neki szimpatikus meg ilyenek, ahelyett inkább össze-vissza sunnyog. Ha írok neki messengeren akkor nagyon soká ír vissza, egy idő után meg már egyáltalán nem, messenger hívásra se reagál. Mindeközben amikor kérdeztem tőle, hogy zavarom-e, azt mondta nem, szívesen beszél velem, jófej vagyok, találkozgatni is hajlandó volt. Ennek ellenére leépíti velem az egész kommunikációt, már egyáltalán nem reagál semmire. Nem mond el semmit őszintén, nem mondja el, mi a baja velem. Próbálja úgy beállítani, szóban elhitetni velem hogy szívesen barátkozik velem, aztán a viselkedése olyan, mintha inkább menekülni akarna előlem.

Szerintetek milyen viselkedés ez?


2019. dec. 18. 07:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt meg hogy Messengeren alig ír vissza, arra fogja milyen elfoglalt, de mindeközben másokkal ott se így viselkedik. Másoknak rendesen visszaír meg minden
2019. dec. 18. 07:38
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy nem akar veled barátkozni.

De tegyél egy próbát! Hagyd békén, ne írogass neki, ne hívogasd. Ha hiányzol neki, majd rádír, vagy felhív.

Senkire nem lehet a barátságunkat rákényszeríteni. A viselkedése annyiból nem helyes, hogy megmondhatná a szemedbe, ha nem akar barizni. Gondolom persze ez így kínos lenne neki, ezért inkább nem reagál a megkeresésekre, hátha így észreveszed magad.

2019. dec. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar megbántani, ezért nem mondja meg személyesen. De nem értem... Ha nem ír vissza, miközben online vagy csak sokára, akkor miért hívogatod? Egyértelműen nem akar veled beszélni.
2019. dec. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, hogy tényleg elfoglalt...

Magamból kiindulva, nekem sincs időm mindenkinek azonnal válaszolni. Ez már az információfüggőség eredménye sajnos, hogy mindent azonnal akarunk..


No de: én sem szeretem, ha valaki mindenféle hülye indokkal nem ír vissza, amikor tudom hogy az illető 0-24-ben a telóját nyomkodja


Szóval mégis azt gondolom, ha valaki AKAR, akkor válaszol :)

2019. dec. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én sem értem miért keresed még ha egyértelmű hogy nem szeretne veled beszélgetni.


Sajnos én is csináltam ilyet már. Letiltani nem szeretném az illetőt, inkább nem válaszolok már. Attól hogy jól elbeszélgetek valakivel időnként még nem leszünk barátok.

2019. dec. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bizonytalan azert.


Nekem is van olyan ismerösöm akivel gyakran talalkozom, en mindig kedvesen beszêlgetek vele, az ö reakcioi meg hogy neha otthagy egy téma közepen vagy nem köszön ha epp csak veletlen összefutunk stb.

Kezdtem azt hinni valami baja lehet velem.

De mikor ujra es ujra talalkozunk(egy közössegben vagyunk),megesik hogy tök jokat dumàl velem, jokedvü, söt, màr nekem sok épp és én haladnék tovàbb.


Szoval egy embernek is lehet az élete egyszer fenn egyszer lenn azaz egyszer örömmel veszi a tàrsaságod mig maskor elutasitja azt.

Ez velem is ugyanigy megeshet.

Ilyen esetekben nincs szükség nekiesni a masiknak hogy miert nem szolsz hozzam utàlsz? Miközben 2 hét mulva meg lehet mashogy latja a vilàgot es mindenkit imàd.

Magyaràn nem kell mindig magunkra venni ha vki épp lesz.r, lehet csak epp nincs formàban, màskor meg majd pont ö keres meg.

2019. dec. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Plane meg is irta neked hogy elfoglalt. Inkabb te tünsz akaszkodonak nekem.
2019. dec. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy néha valóban szívesen beszélget veled, de ez túl sok neki. Én pl. introvertált vagyok, de akármennyire is szeretek valakit, egy bizonyos mennyiség felett a kommunikáció nekem már sok.
2019. dec. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Konfliktuskerülő viselkedés, ez nekem se szimpatikus. Mondjuk én hamar veszem a lapot, amikor valaki nem kíváncsi a társaságomra és nem erőltetem rá magam senkire, ettől függetlenül jobban értékelem az egyenes beszédet, akkor is, ha bántó.

Persze az is lehet, hogy tényleg elfoglalt, nekem sincs időm vagy akár igényem időm 1-2 naponta chatelgetni a barátaimmal, egy barátság nem erről szól. Szerencsére ők is így vannak ezzel.

2019. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!