Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok! Kötött már belétek...

Srácok! Kötött már belétek feminista nő?

Figyelt kérdés

2019. dec. 18. 11:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%
A feminizmus miatt vagyok incel. Szerinted annyira kedvelem őket? Ha belém kötne egy,akkor olyat le kevernék neki hogy fel sem kelne.
2019. dec. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
A valóságban, fizikailag nem de neten már többször is :) Komolyan mondom ijesztőek. Pedig nincs dolgom velük...
2019. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
91%

Hát neten mindenkinek sokkal nagyobb a szája, mint pl itt az elsőnek aki egy beszólás miatt úgy megütne egy nőt hogy fel se kelne :)

BElém rengeteg nem feminista is kötött belém neten, annak szerintem nincs összefüggése, van aki élvezi a feszkót.

2019. dec. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Belém inkább nőgyűlölők kötöttek ezen az oldalon. Pedig nem vagyok nő.
2019. dec. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem, pedig tök jó lenne. :D
2019. dec. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%
Ja mert ha egy nő üt meg egy férfit az rendben van. De ha egy férfi üt meg nőt akkor már nem is férfi főleg amikor joga van hozzá,vagy ha van oka és direkt felcseszi az agyát. Értem. Ti gondolkodtok rosszul.
2019. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

"Kötött már belétek feminista nő?"


En ugy tudom, hogy az ilyen nyilt osszetuzesek leginkabb az USA-ra jellemzoek. Ott tenyleg sokszor elofordul az ilyen, lasd a New York-i metros esetet, amikor egy feminaci feher porral leboritotta a kicsit is terpeszben ulo ferfiakat.

Europara (hala Istennek) az ilyen extrem szelsoseges, vad feminacizmus nem annyira jellemzo.

2019. dec. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem, mert normális ember vagyok, akiben fel sem vetődik, hogy egy nő bármiben is alárendelt szerepben kellene, hogy legyen.
2019. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Feminista nem, csak idióta femináci.


Gondolom a szegény egyes válaszoló ezt a kérdést is úgy fogja emlegetni, ahol ok nélkül belekötött a sok feminista...

2019. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
5%
#13 Nem ok nélkül. Hiszen ők úgy gondolják hogy nyugodtan beleköthetnek akárkibe mert hogy ők nők ,és én máshogy gondolom. Jaj. Most aztán szomorú lettem.
2019. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!