Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen pszichológiai magyaráza...

Milyen pszichológiai magyarázata lehet annak, h néha utálom magam, és meg akarok halni?

Figyelt kérdés

Alapvetően szeretek élni, és egy csomó minden érdekel, meg szeretem az embereket is meg minden, de kb kétszer egy héten olyan lesz a hangulatom, hogy egyeszűen legszívesebben megölném magam, és utálok mindent magam körül. És olyankor próbálok valamibe belekapaszkodni, keresek valamit, ami kivisz ebből, de ilyenkor kb biztos vagyok benne, h nincs ilyen. Tehát nem tudok ebből elmenekülni, csak egyszerűen kivárom, h vége legyen.


Nézek ilyenkor pár órát magam elé, meg néha rám jön a sírás, anélkül, h bármire gondolnék. Utána elálmosodok elalszok,(hajnalban) és reggel úgy kelek h már nincs semmilyen problémám, és tudok örülni az életnek.


Nem mindig így van persze, de ilyen már sokszor volt.



#halálvágy #utálommagamésmegakarokhalni
2019. dec. 19. 19:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként 25 éves vagyok, és fiú.
2019. dec. 19. 19:57
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs reális önképed, önbizalomhiányos vagy, nem fogadod el saját magad.
2019. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!