Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vettem észre, hogy...

Csak én vettem észre, hogy minél inkább antiszociálisabb valaki, annál inkább vannak irreális elvárásai?

Figyelt kérdés
Például észre vettem, hogy azok az osztálytársaim, akik szinte semmilyen kapcsolatba nem tudnak kerülni, az ellenkező nemmel, ők álmodoznak leginkább bomba nőkről modellekról stb. Akik pedig jól tudnak emberileg kapcsolatokat kialakítani, jól elvannak a saját korabeli átlag csajokkal. (EZ CSAK EGY PÉLDA)

2019. dec. 20. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Inkább úgy fogalmaznék, hogy minél selejtesebb, csúnyább egy férfi, annál jobb nőkre pályázik. Semmiféle önkritika nincs bennük. A jó pasik viszont sok esetben nem tudják mqgukról, hogy mennyire jó pasik, és nincs önbizalmuk.
2019. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 inkább igénytelent mondanék, de ez is igaz. (mondjuk a nőkre is)
2019. dec. 20. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Igen, mert egy elképzelt világot képzelve él, ami a valóságtól távol állhat.
2019. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Igen, én is így látom. Van/volt egy barátnőm, akinek én voltam a legjobb barátnője (ezt ő mondta), és még velem se volt hajlandó eljönni sehova. Fiúkkal se volt semmilyen kapcsolata (nem is csókolózott még), de a szőke hercegről álmodozik, aki minden szempontból TÖKÉLETES, külsőleg és belsőleg is, nincsenek hibái, stb...
2019. dec. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont ezert nem tudnak senkivel kapcsolatba kerülni.

En is hasonlo vagyok. De valahogy kisugarzik rolam hogy utàlom azt a kollegat akinek kijön a nyàl a szajabol mikor beszél, pedig a legjobb pokerarccal probalok udvarias lenni vele, utàlom a mindig agyonparfümözött csecskidobos masikat, es lassan tenyleg ott tartok hogy céges bulikba nem is jàrok es mint a kérdésben normalis emberekre vàgyom akik szoval igy àtlag feletti top 10 eseknek szamitanak ugye.

2019. dec. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!