Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van az ilyen emberrel?

Mi van az ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
Mi van azzal az emberrel, aki korábban évekig támogatott egy csoportot (akkor odatartozónak érezte magát), majd valami történt, kiábrándult, elkezdte annak a totális ellentétét támogatni a létező legszélsőségesebb módon, majd pár év elteltével megint egy kattanás, és visszatér a korábbi önmagához? Nem egy tiniről van szó, hanem felnőtt, diplomás emberről, aki egyik szélsőséges ideológiából esett a másikba, majd most meg vissza. Áldozatnak mutatja magát, hogy ő csak naiv volt, de szerintem marhára gáz, hogy most meg újra azokkal borult össze, akikkel korábban évekig úgy beszélt, mint egy kapcaronggyal (durva dolgokkal vádolva őket pusztán ideológiai alapon), és elhordta őket minden rossznak. Letudta egy bocsánattal, és el van rendezve ezzel szerinte. Csak nekem nagyon gáz ez a mentalitás egy majdnem harmincéves embertől? Csodálom azokat is, akik olyan könnyen visszavették őt a bizalmukba.

2019. dec. 20. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az emberek java része csapodik ide oda hol elöre hol vissza az életben(felmond visszamegy visszaveszik, lejàr edzeni,nem jàr, mashova jàr aztan megint az elsö helyre, stb). Ennyiböl en nem akadnék ki.
2019. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor bocsi, nem jól fogalmaztam: ő nem ilyen kis piszlicsáré dolgokat csinált, hanem kivágott embereket azért az életéből, mert nem olyan politikában hittek, mint ő, teljesen mindegy, hogy évekig barátok voltak előtte. Kitalálta, hogy az összes x típusú ismerőre ilyen meg olyan (bizonyos politikai ideológiából kiindulva), úgy is beszélt velük nyilvánosan minden ok nélkül, mint potenciális bűnözőkkel, kéretlenül tolta a propagandát mindenkire, stb.
2019. dec. 20. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!