Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te szeretnél nyerni a lottón?

Te szeretnél nyerni a lottón?

Figyelt kérdés

Én sokat gondolkodtam ezen, és arra jutottam, hogy nem szeretnék nyerni a lottón nagyon-nagy összeget (több száz millió forintot).


Egyrészt, mert szeretek dolgozni, szeretem a munkámat, és utána pedig úgy érezném, hogy nincs értelme a munkámnak, és szerintem nagyon unatkoznék. Lehet egy-két évig utazgatnék mindenhova, de hát utána meg unatkoznék szerintem.


Viszont pár millió forintot elfogadnék természetesen, de úgy érzem hogy több száz millió forint, vagy akár milliárdok, nagyon felforgatnák az életemet, és szerintem rossz irányba.


Nektek mi a véleményetek?


2019. dec. 21. 17:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Hülye vagy? Senki sem szeretne nyerni soha semmit. Inkább a halál!
2019. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Én szívesen nyernék.

Szeretem a munkámat, amit akkor is csinálhatnék, ha lenne pár száz millióim. Valószínűleg folytatnám is.

Hidd el, nem unnád meg. Túl nagy ez a bolygó. Túl sok helyre lehet eljutni és túl sok országot érdemes megnézi, túl sok kalandban lehet részed.

Jótékonykodni pedig bármikor lehet.

2019. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
21%

Én sokszor halottam arról hogy akik nagyon nagy nyereményt nyertek azokat elrabolták.Vagy történt velük valami(pl.drogozni kezdek,plasztikázni stb.)

Így valószínűleg én is inkább kisebb összeget kérnék.

2019. dec. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Én is szeretem a munkám és nem lottózok, de ha játszanék és nyernék, a pénzt befektethetném a vállalkozásomba és úgy nem élem fel, hanem megtérül és mégtöbb hasznot termel
2019. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
Azt mondják, ha lottót veszel, akkor reményt vásárolsz, mert annak az esélye, hogy a lottón nagyobb összeget nyerj, szinte nulla. (Bár inkább valóban nulla, mert gyaníthatóan meg is manipulálják.)
2019. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

Én szívesen feláldozom az életem.

Aki nagyot szakít és félti a boldogságát, az nyugodtan adja nekem a nyeremény 10 M fölötti részét.

2019. dec. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 gublug ***** válasza:
81%

Nyernek, igen, es a szegeny barataimnak segitenek belole, plusz orvosi meg hospice projekteket finansziroznek illetve meg egy ket ilyen jotekony dolog.

A maradekbol meg nyugdijba mennek hbaz eletem a lelki gyakorlatoknak szentelhessem.

2019. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Mivel annyit tartok meg a pénzből amennyit akarok, a többit meg olyan szervezetnek adom, aminek csak akarom, ezért persze, hogy szeretnék nyerni. Sok helyen jobb gazdája lenne annak a pénznek, mint a szerencsejáték zrtnél.

Másrészt meg az, hogy van pénzed nem azt jelenti, hogy utána semmittevéssel kell töltenem az életed. Csak azt jelenti, hogy teljes mértékben ura lennél az életednek. Ha akarsz dolgozni akkor dolgozol, ha eldontod, hogy egy évtizedet csak arra szánsz, hogy kitanulsz egy szakot, és annak a mesterképzéseit az egyetemen, pusztán azért, mert az érdekel, akkor megteheted, ha pedig utazgatni akarsz, akkor utazgathatsz.


Csak a penzhiány tudja szűkíteni a lehetőségeidet, a sok pénz nem.

2019. dec. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%

Én nagyon szeretnék!

Kétmilliárdig elbánok vele!

:)

2019. dec. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Először minden szerettemnek és barátomnak rendezném az életet, aki igényt tart rá. Már ha milliárdok jönnének. Utána magamat ismerve, ha nem olyan cipőben járnék, mint jelenleg, akkor elszabadítanám magam. Teszem hozzá eddig is így éltem, de temérdek pénz nélkül. Járnék meccsekre a világ minden részére, közben ott is nézelődnék. Horgásznék mindenhol a világon. Végigbuliznám a világot, pedig már vastagon 30 felett vagyok. Közben menne az ital meg a nők ezerrel. Esetleg más is.... Szerintem 5 éven belül nullát mutatna az egyenleg, de nem valószínű, hogy öt év múlva még élnék. De az jó lenne.
2019. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!