Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent szerinted az, hogy...

Mit jelent szerinted az, hogy valaki nőgyűlölő?

Figyelt kérdés

Sokszor látom itt, hogy valaki feltesz párkapcsolati vagy szerelmi témában egy kérdést, és ha férfi az illető és kritizálni meri a nőket, vagy egyes női viselkedést, egyből le van hordva minden vesztesnek, nőgyűlölőnek, amit abból vezetnek le, amit egyáltalán nem is tudhatnak: biztos nem volt soha nője, mai napig szűz, kicsi a cerka...

Honnan veszik ezeket? A nőgyűlölet azt jelenti, hogy valaki alapvetően alsóbbrendűnek, selejtesnek tartja a nőket erkölcsileg, szellemileg vagy intellektuálisan. Az, hogy egy bizonyos jelenséget észreveszek és kifejtem a véleményem (pl. szingliség, gyerekvállalás, vagy nem vállalás, abortusz), attól még nem kel magát a női nemet gyűlölnöm. Mi a céljuk ezzel?


2019. dec. 22. 21:58
 1/6 george1113 ***** válasza:
73%
Nem, nem gyülölik őket, ezek az emberek saját magukat is gyűlölik. És nem azért gyülölik őket mert nők, hanem viselkedésükért ahogy visszautasítják őket és nem értik miért. Ugyanakkor ezek az emberek a férfiakat is gyülölik akik sikeresek nőknél. Ha egy egy embernek még nem volt dolga nővel, és mindig gyülöletet kapott a nőktök például durva negatívat a kinézetük miatt, valahogy értető hogy hogy ő bennük is kialakult egy negatívitás a nők felé, nevezhetjük nőgyülölésnek is.
2019. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nőgyűlölet azt jelenti, amit leírtál. Mármint, a valóságban. Az alternatív gyk. univerzumban pedig azt jelenti, amit szintén leírtál: Amint valaki kritizálja a nőket, pár női felhasználó azonnal beskatulyázza a férfit szűznek vagy nőgyűlölőnek. És részükről ennyivel el is van intézve. Nem gondolkoznak, nem fogják fel a kérdést, nem fogják fel a helyzetet, csak odavágják, hogy az illető ilyen vagy olyan...

Velem is ez a helyzet. A felnőtt párkapcsolatok kategóriában elég sok választ írtam és sokszor megkaptam, hogy szűz vagyok és/vagy nőgyűlölő. Mindezt úgy, hogy semmit sem húztam rá minden nőre, nem szidtam senkit, hanem olyan válaszokat írtam, amikkel egyetért a környezetemben lévő nők többsége is. És volt már több kapcsolatom, szexkapcsolatom és jelenleg is van barátnőm. A való életben senki sem tart nőgyűlölőnek...

2019. dec. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Hát ez kb ugyanaz, ha valaki azt mondja hogy utálja a cigányokat, az már rasszista. Pedig nagyon nem :) rohadt nagy okuk van rá hogy utálják őket, nem úgy születtek hogy "fú cigány akkor már utálom is".. hanem tapasztalat.


Szóval ja, gondolom ugyanígy dobálják mindenkire hogy "nőgyűlölő" aki egy rossz szót mer szólni rólunk nőkről.

2019. dec. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

"A barátnőm olyan h-lye matekból, hogy egyjegyű számokat se tud összeadni" - nem nőgyűlölet, hanem tény.

"A nők hülyék matekból" - nőgyűlölet.

2019. dec. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fél tőlük, mert náluk a punci.
2019. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A zöld mezőre:Ha egy nő ennyire nem bírja a kritikát,sanszos,hogy ő maga férfigyűlölő.ne várd,hogy megértse a kérdés lényegét,mert nem is akarja.
2019. dec. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!