Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A celebek miért vallják be...

A celebek miért vallják be büszkén, hogy se nem főznek, se nem takarítanak?

Figyelt kérdés
Most láttam egy műsort, amiben 4 közszereplő szerepelt. A karácsony volt a téma. Az egyikük büszkén mesélte, hogy ő egész évben nem főz, ezért az ünnepi menüt is rendeli. A másik mondja, hogy ő mindig főz. Erre aki nem, az ránéz, hogy "Te főzöööl??" Mintha olyan ördögtől való cselekedet lenne. Mindenkihez hetente bejárónő jár. Volt egy "háziasszonyoknak" való teszt, amire szintén nem tudnak válaszolni, de az egyikük azzal büszkélkedett, hogy hányszor volt szerető. Ezeken a dolgokon miért kell vihogniuk?
2019. dec. 22. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ket kerdest is feltettel, a vihogas talan azert van mert valahol ok is erzik hogy ez hianyossag hiszen regen ez erteknek szamitott foleg a nok koreben, (meg most is az csak most mar nem elvaras). A masik kerdes hogy miert valjak be, az azert lehet mert jobb oszintenek lenni masokkal es magukkal, ha annyit keresnek hogy meg se kottyan minden etkezest szolgaltatasokbol pl etterem etel futar finanszirozni akkor nem kell a fozessel idot vesztegetni takaritasra ugyan ez ervenyes.
2019. dec. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
22%
Irigykedünk, irigykedünk?
2019. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Milyen műsor az, amiben azzal dicsekednek, hogy szeretők voltak? :D
2019. dec. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

És ezt a példát adják a világnak.

Minél toprongyabb életet élsz, annál menőbb vagy.

Normális emberként élsz? De béna vagy, meg szánalmas.

Remek egy világ.....

2019. dec. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Őszintén szólva,ha a szupergazdagok nem élnének ilyen szinten,mint ahogy élnek,többet fizetnének az alkalmazottaknak,akkor egy átlag mezei dolgozó is megtehetné,hogy ezekre ne legyen gondja.


És valakinek még munkát is adnál.


De az emberek inkább megcsinálják,kihajszolják magukat,munka mellett.


Valójában miért dolgozol?


Szerintem ebben semmi furcsa nincs.

Hidd el,akik nem tehetik meg,hogy más főzzön nekik,azok nem is főznek napi szinte,és takarítani sem takarítanak annyit,mint akihez bejárónő jár,mert nincs rá erejük.

2019. dec. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Mert qa sok manijük van, és ilyen piszlicsáré dógokkal minek foglalkozni...
2019. dec. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vagyok a kajarendelés ellen, csak ez a nagyképűsködés bosszantott fel, ahogy előadják magukat adásban. Rendesen kínos volt nézni a műsort, szerencsére nem is láttam belőle sokat. Köszi a válaszokat!!
2019. dec. 23. 08:16
 8/14 anonim ***** válasza:

Valamelyik hétvégén karácsonyi műsor keretén belül Cserpes Laura volt a városunkban. 1 dalt és 2 percet bírtam ki. A színpadon több ember előtt vihogva ismerte be valamiről, egy hangszerről, hogy nem is ismeri és hogy látszik, hogy szőke, ezt ő mondta saját magáról. Úristen, néhány agysejtem elment ekkor.

Ez a színvonal. Pénz van, de ész nincs. Azt hiszik ezek a közszereplők, hogy ők a valakik, mert pénzük van, de érzelmi intelligenciájuk biztos a béka se..gge alatt van.


Pedig nincs is jobb egy házi készítésű ételnél. :)

2019. dec. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
40%

"Rendesen kínos volt nézni a műsort"

De azért nézted. :D

Látod, pont Te vagy a célközönség, az irigykedő proli, aki vérben forgó szemekkel nézi és újságolja másoknak, hogy a "celebek nem főznek, nem takarítanak!!!". :D :D

2019. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem büszkeség, de nem is kínos dolog. Ha az ember nem szeret kifejezetten főzni, és van pénze kiszervezni a takarítást és főzést, akkor miért ne tenné? Csomó időt megspórol, amit olyanra tud fordítani, amit szívesen csinál.
2019. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!