Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan függetlenítsem magam...

Hogyan függetlenítsem magam az érzelmeimtől?

Figyelt kérdés
Külső személőként másoknak, mindenkinek logikus, okos tanácsokat tudok adni érzelmi, szerelmi, családi kérdésekben. Amikor meg magamnak kéne, akkor teljesen hülye vagyok. Beleszerettem egy férjes asszonyba, semmi nem lesz a dologból, ő nem akar hazudozni, én meg nem dúlok szét egy családot. Mindenkinek azt tanácsolnám, hogy felejtse el, másba is bele lehet szeretni. Logika, észérvek, erkölcs, stb. Épp csak magammal szemben nem tudok okos maradni. De nagyon szeretnék. Hogyan csináljam? 42/F

2019. dec. 23. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Számomra van egy mondat, ami segít túllépni, vagy legalábbis elindulni: "El fog múlni." Ez az egy mondat hatalmas erőt szokott adni. Hiszen elmúlik idővel. Semmi sem tart örökké, még ha úgyis tűnik.
2019. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aparalyza ***** válasza:
36%

A saját sorsodat pont magad miatt nem tudod megoldani. Önzöségből, hiszen magadnak nem akarsz "ártani". Így szépen megmagyarázod a saját csapdáid fontosságat és figyelmen kívűl hagyod a következményeket.

Nem is fogod függetleníteni addig míg a saját döntéseidet ellen nem tudsz fordulni. Kritikának hívják, elég kellemetlen tud lenni.

2019. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első válasz mellbevágóan igaz, köszönöm!

A másodikat is köszi! Akkor fogalmazzunk úgy, hogy szeretnék kritikus lenni a helyzettel, magammal. És azt hogy csináljam?

2019. dec. 23. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:
De attól még lehettek barátok nem?
2019. dec. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!