Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20 évesen 30 évesnek nézek...

20 évesen 30 évesnek nézek ki. Mit tehetnék? L

Figyelt kérdés
2019. dec. 23. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Aludd ki magad, ne dohányozz, ne igyál alkoholt és kávét, élj egészségesen, mozogj rendesen, egyél sok vitamint, igyál minimum napi 2 liter vizet és ne stresszelj.

Ha sokat sminkelsz, akkor hagyd ezt abba.

2019. dec. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 george1113 ***** válasza:
88%
Képet esetleg? :)
2019. dec. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Én meg 16-nak. Hidd el, az se jobb, mert kevésbé vesznek komolyan bizonyos szitukban. A smink sokat segít, kis mennyiségben is, nem kell vakolat hozzá. Öltözködés is egész más benyomást kelthet.


21L

2019. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kép nélkül csak általánosságokat lehet javasolni amit már leírtak a többiek.

Azt javaslom inkább a barátnőid rokonaid tanácsát kérd ki hiszen ide úgy se fogsz képet feltölteni.

2019. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Már semmit. Rossz lehet.
2019. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Örülj neki hogy 20 évesen milf kategóriába jutottál
2019. dec. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
39%

#3 Igen, engem is 16-nak néznek 23 évesen, pedig ráncaim is vannak már, meg nagyon látszik, de kislányos elrendezésű az arcom, ez van...

Igen, sajnos nem vesznek komolyan, lekezelőek, úgy beszlének veled, mint egy kisgyerekkel. A boltba járás egy rémálom, egyszer egy pezsgőt akartam, ameddig kerestem az iratot, leoltott a nő, hogy hova jutott a világ, hogy általnáos iskolás is alkoholizál... Sehol nem vesznek komolyan... Meg kapom a beszól9gatást is rendesen, hogy délelőtt iskolába kellene lennem stb. Meg nagyon sok mindent megengednek maguknak, mert azt hiszik gimis vagy...


Egyébként nem tudom, miben nyilvánul meg, szsrintem az erős smink, meg alapból a smink öregít, ha sminkelek, akkor azért többnek nézek ki... De aki ilyen 12 évesen már sminkelt, annak a bőre is leharxoltabb, öregebbnek néz ki. A minőségre is oda kell figyelni, lemosni, mert jó buli általánosban a 200 Ft-os sminkek stb...

Ha megnézed a celebeket, Kylie Jennert stb., azok is egy jó 40-esnek néznek ki ennyi idősen...


A ráncol ellen nem tudsz mit, nekem sajnos extra száraz a bőröm, mégis problémás... Arckrém, szemránckrém...

Öltözködéssel is nézhetsz ki fiatalabbnak...

2019. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én 48 vagyok, de negyvennek nézek ki, randizzunk. ;-)
2019. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Èn meg 27 èvesen, úgy nèzek ki mint egy 16 èves. Rohadt idegesítő 27/f
2019. dec. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sport,mozgás,egészséges élet.Mértékletesség .
2019. dec. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!