Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy nem érdekel...

Az normális, hogy nem érdekel senki halála? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mikor meghal egy rokonunk akit nem sokszor láttam, egyszerűen nem érdekel. Vagy pl meghalt édesanyám könyvelője akivel jó volt a kapcsolatuk és én is voltam vele párszor,de ez sem érint meg. Ha egy közeli családtagom/barátom veszteném el az biztosan fájna,mert abba belegondolni is rossz,de ezek a nem hozzám közeli emberek hidegen hagynak. Ez normális?
2019. dec. 24. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, hiszen nem találkoztatok sokszor, nem jelentett neked az illető sokat. Én is voltam már ilyen helyzetben.
2019. dec. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális. A halállal sem a halál ráz meg, hanem maga a tény, hogy egy valaki nélkül meg kell tanulnod tovább élni. Egy távoli rokon vagy Édesanyád kollégája nem ez a kategória, nem alkottál velük szoros kapcsoaltot.
2019. dec. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a munkámból adódóan lettem bizonyos értelemben hasonló, meg attól, amit a hírekben látok, olvasok, hallok.

Tehát igen, normális.

2019. dec. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen normális. Nekem az egész életem a megélhetés kérdésén alapszik. És a 2-es jól mondja. Amikor édesanyámat majdnem stroke-kal elvitte a rohammentő (meg is halhatott volna), akkor sem a halálának ténye zavart volna, hanem az, hogy eggyel kevesebb ember lett volna az életünkben és kiesett volna egy fizetés. Így is alig élünk meg és pont a diplomázás előtt történt a baj. Annyira megrázott, hogy csúsztam egy félévet és most próbálok lediplomázni. Ha már stabilan egyedül dolgoztam volna, akkor kis túlzással azonnal fel tudtam volna dolgozni a halálát.
2019. dec. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2019. dec. 24. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!