Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfi komoly arccal...

Egy férfi komoly arccal szokott nézni mindig mikor összefutunk, szerintetek mièrt teszi ezt?

Figyelt kérdés
Egy iskolàba jàrtam vele, de sosem beszèltünk, nem tudom ki. Csak olyan különös, hogy azt veszem észre, hogy az utcàn hosszan nèz engem ès nem néz el màshova ha odanèzek, èn szakítom meg a szemkontaktust.
2019. dec. 24. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Valamiért felkelthetted a figyelmét. (Lehet, hogy mások - osztálytársaid vagy tanáraid - beszéltek Rólad Neki?)


"Egy iskolába jártam vele" - felnőttek/dolgozók gimnáziumára gondolsz? Esetleg szakképzésen vettetek részt? Tanfolyam - hasonló ismeretek megszerzése volt a cél?

2019. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2019. dec. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
25-30 èv körül
2019. dec. 24. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán szimpatikusbak tűnsz?

mindig is komoly volt vagy csak veled csinalja?

2019. dec. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit löki a láncot, nem?
2019. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gublug ***** válasza:
100%
HAHAHAHHAHA lehet olyan az arca! Nekem hót komoly arcom van de visszahuzodo vagyok ezert ahelyett h megszolalnek es koszonnek hosszan nezem az embereket KOMOLYAN! :D
2019. dec. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ismer meg de ismerös vagy
2020. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!