Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni azzal az...

Mit lehet kezdeni azzal az érzéssel, ha úgy érzem az összes férfi társam jóképűbb nálam?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez az önbizalomhiányból fakad, de annak a megoldását sem találom.

2019. dec. 24. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Önbizalmat úgy lehet szerezni, ha tudatosan ugrasz bele olyan helyzetekbe, amiktől félsz.

Miért nem változtatsz a külsődön ha ezzel van gondod? Egy menő frizura, esetleg szakáll, + lecseréled a ruhatárad, ha szemüveges vagy akkor kontaktlencse, és máris jobban éreznéd magad.

2019. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Menő frizura nem játszik, mivel a forgóm olyan helyen van, hogy ebből normális haj nem lesz. Arcszőrzetem csak foltokban nő. A ruhatárral meg nincs gond. Maximum az edzés marad, de hát azzal az arcomon nem változtatok.
2019. dec. 24. 22:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha szép a bőröd, meg ápolt vagy, akkor nem számít annyira h milyen a fejed. Edzeni meg felesleges. Attól nem leszel szebb, csak izmosabb.
2019. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

neked az önbizalohiányodon kívül még kisebbségi kompexusod is lehet.


Arcon is lehet változtatni.. plasztikai sebészettel. (bár ilyen gondolkodással te akár bradpitt arcába is bele tudnál kötni)

2019. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, az övébe nem tudnék belekötni. Amit felsoroltam tények.
2019. dec. 24. 22:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha az megnyugtat nálam jobbképűbb vagy, én vagyok a világ legrondább, legselejtebb férfija.
2019. dec. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 - Nem hiszem, mert ezért a címért én is nagy eséllyel versenybe szállok. :D
2019. dec. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Dehogyis, jóképűek vagytok, ne aggódjatok. :D
2019. dec. 25. 03:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy nőnek számít valamelyest, hogy AZ Ő ÍZLÉSE SZERINT jó legyen a fizimiskája a férfinak, - akit a maga mellett tud, - de a többségének sokkal fontosabb, hogy érzelmi és anyagi biztonságot kapjon a férfitől, ill. az sem mellékes, ha érzelmei is vannak - amelyeket nem rest kifejezni - és nem töketlen. Ha törődsz a nővel, meghallgatod, ember számba veszed és még az ágyban is tudsz valamit, tenni fog arra, hogy nem vagy egy "Bred Pitt Bull"...
2019. dec. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 OTT A PONT!
2019. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!