Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti bele szoktatok gondolni,...

Ti bele szoktatok gondolni, hogy ilyenkor szentestén hány ember tölti Mo. -on éhezve/lelkileg összezuhanva a karácsonyt vagy hány embert bántalmaznak jelenleg?

Figyelt kérdés
Mert én ilyen szentimentális, szociálisan érzékeny típus vagyok és rossz belegondolni milyen álszent a világ. De én sem vagyok boldog, mert a könyveim felett kell görnyednem és pusztulnom a tanulásban, hogy sikerüljön az államvizsgám, mert különben a következő karácsonyt már az utcán fogom tölteni (vagy fent a felhők fölött).

2019. dec. 24. 22:32
1 2 3
 1/21 gublug ***** válasza:
90%

Persze. De nem csak karacsonykor.

Mindig halat adok, h van otthonom, etelem, meleg zuhanyom es munkam.

2019. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 george1113 ***** válasza:
34%

Sokak ebbe belegefedkeznek. Mindenki sajátmagával törődik, de igazuk van, felesleges ezen tépelődni, úgysem tudnának mit csinálni.

Ilyen helyzetbe meg nem csak te vagy hanem nagyon sokan, csak sokan nem mutatják a problémákat. És se mutatom.

2019. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Futólag, de nem terhelem magam feleslegesen ezekkel a gondolatokkal, mert úgysem tudok mindenkin segíteni.

Neked sem úgy kell felfognod, hogy az államvizsgára KELL tanulnod, hanem úgy, hogy lehetőséged van rá, mert vagy olyan szerencsés, hogy az állam/te magad tudod finanszírozni az oktatásodat, és a dimplomáddal majd lesz lehetőséged jól kereső állást találni, előrelépni az életben. Én abba is bele szoktam gondolni, milyenvjó dolgunk van itt, hogy szinte ingyen van az oktatás, míg pl. az Egyesült Államokban +tízmillió forintos hiteltartozást halmoznak fel, mire lediplomáznak.

2019. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
44%
Te legalább tanulsz,teszel a jövődért.Mások várják a sült galambot.
2019. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
Őszintén szólva.. nem. A többség saját hibája miatt van ott ahol. A probléma, hogy ne is akar változtatni rajta, pedig simán kimászhatna a gödörből amit ásott magának.
2019. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nem szoktam.
2019. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ennek semmi köze a karácsonyhoz. Másodpercenként 1 ember meghal a Földön. Amíg megírtam ezt a választ, meghalt kb 30-50 ember. Na ez a durva.
2019. dec. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Azért egy államvizsgán nem kéne ennyire görcsölni. Én is tavaly januárban államvizsgáztam, igaz hamar elkezdtem rá készülni és rengeteget tanultam, meg idegeskedtem is, de nem gondoltam olyat hogyha nem sikerül akkor meghalok inkább..

Tuti neked is sikerülni fog ha készülsz. Szerintem max az bukik meg aki meg se tud szólalni.

2019. dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem az a szomorú, hogy legtöbb embernek csak ilyenkor jutna eszébe esetleg segíteni.

A többi napon meg mintha nem is léteznének nehéz sorsú emberek.

Na ez a képmutatás.

2019. dec. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. Nem azért, mert érzéketlen lennék, vagy ilyesmi, kifejezetten érzékeny, magas EQ-val rendelkező embernek tartom magam, de több, mint 7 milliárd ember él a világon, nem foglalkozhatok mindenkivel.

Úgy gondolom, hogy nekem elég a környezetemmel foglalkoznom, azok lelki és fizikai jólétével. Ha mindenki hasonlóan tenne, akkor véleményem szerint jobb lenne a világ. Nem néhány embernek kell sok emberrel jót tennie, hanem mindenkinek ki kell vennie a maga részét.

2019. dec. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!