Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a haverom kerül mióta a barátnője is ott van?

Figyelt kérdés

Munkahelyen az egyik haverommal tökjól megvoltunk, kezdettól fogva hülyéskedtünk, nevetgéltünk, viccelődtünk. Feldobtuk egymás napját még rosszabb időszakban is.

Lány vagyok egyébként, nekem olyan volt ez a srác csak mint egy fiú tesó, sose akartam tőle semmit, nem hajtottam rá. Tudtam én róla amúgy is hogy van barátnője, nem jutott eszembe egyáltalán kezdjek vele. Egyébként se vagyok az a típus, aki olyannal kezd aki foglalt.

Mióta a barátnője is elkezdett nálunk dolgozni, a srác azóta nem beszél velem. Rám se néz, jó ha köszön, vagy még az sem.

Én a barátnőjével is kedves voltam mikor odakerült, elbeszélgettem vele, rendesnek tűnt.

Szóval nem értem, mi oka van ennek hogy kerül, egyikükkel se voltam undok.

Ugyanez volt egy másik haverommal, rengeteget ökörködtünk együtt, azóta ő sem szól hozzám mióta a barátnője is elkezdett nálunk dolgozni.

És én egyiküket se akartam elvenni a barátnőjüktől, sőt mikor valaki bulit tartott és meghívtam őket, mondtam hozzák el a kedvesüket.

Én amúgy hiszek a lány-fiú barátságban, nekem két fiú tesóm is van, lehet ezért is barátkozom inkább fiúkkal, jobban kijövök velük.


Szóval, miért van ez, mi lehet az oka kerülnek mióta a barátnőjük is oda került?


Én nem érzem úgy, hogy bármi rosszat tettem volna. Engem bánt azért.


Mivel úgy érzem kerülnek, így én se erőltetem, mivel mikor köszönök nekik úgy érzem nem szívesen veszik, közönyös arccal visszaköszön majd elnéz.


Én 26/L a fiú 29/F a barátnője 25/L



2019. dec. 25. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Na vajon?


A barátnője féltékeny, te a riválisa vagy. A csávó meg inkább kerül téged, mert nem akar balhét. Annyit nem ér némi hülyéskedés.

Keress magadnak egy palit, biztosan te sem nézed majd jó szemmel, ha egy másik nőcivel röhögcsél egész nap.

2019. dec. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bántásból kerül, hanem mert ott van a barátnője, és az hogy nézne ki, hogy inkább veled bratyizik? Jó, azért néha beszélgethetne veled, abban nincs semmi, de az is lehet, hogy a barátnő kissé féltékeny.
2019. dec. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem emiatt mentek oda dolgozni is... Ezek a női fortélyok van akikre hatással vannak. :D
2019. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most, hogy egy helyen melóznak és tudnak 7/24 egymáson csüngeni, a haverod már nem szorul rá a te társaságodra. Minden romantikus kapcsolat ilyen, az emberek elhanyagolják miatta a barátaikat.
2019. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Semmi okuk nincs a féltékenységre, az egyiknek meg is mondtam hogy a barátnőjének nem kell féltékenynek lennie, nem akarok tőle semmit. És én a barátnőikkel is próbáltam barátkozni.


''Keress magadnak egy palit, biztosan te sem nézed majd jó szemmel, ha egy másik nőcivel röhögcsél egész nap.''


Kösz. :-/ Keressek magamnak palit és rajta csüngjek egész nap? Ezt egy pasi sem szereti, jobb szeretik ha egy nő önálló és barátai is vannak.

És amúgy sem helyes szerintem elhanyagolni a barátokat. A barátok mindig ott lehetnek, egy partner bármikor megcsalhat, elhagyhat, átverhet. Az ritka valaki jóba marad exével, én legalábbis nem tartom velük kapcsolatot.


És pont ez az, hogy volt olyan az egyik pasimmal dolgoztam egy helyen, csak más részlegen voltunk, és én láttam más csajokkal röhögcsélni. :-( Nekem is rosszul esett, de mikor én szóltam a barátomnak, azt mondta ''jajj csak féltékeny vagy, nem akarok tőlük semmit, csak beszélgetek az nem jelent semmit. Ha nem bízol bennem nincs értelme''.

A barátaim akiket annak hittem, ha így is van a barátnőjük miatt nem beszélnek velem, ők bezzeg ezek szerint szót fogadnak....

2019. dec. 25. 14:05
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem bezzeg el kellett viselnem hogy a pasim más csajokkal hülyéskedik, nevetgél, a haverjaim meg most hanyagolnak.

Van kialakulóban egy kapcsolatom melóhelyen, őt is látom csajokkal hülyéskedni, csak nem szóltam érte, nem akartam már az elején féltékenynek tűnni és még nagyon az elején vagyunk.

2019. dec. 25. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Van aki mindenkivel barátkozik, de van aki zárkózottabb típus, ők általában a barátnőjükön kívül nem igazán barátkoznak más nővel. Hogy miért? Mert nem hisznek a fiú lány barátságban. Én se hiszek. Az egyik fél úgyis elkezd érezni valamit a másik iránt. Lehet hogy ő kicsit flörtnek érezte ezt a dolgot kettőtök között, és ennek most vége. Vagy azt hitték hogy te érzel valamit. Ez soha nem egyszerű férfi és nő között. Bár szerintem az se normális ha alig köszön.
2019. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az a fura még, amikor az egyikük barátnője nem volt bent (beteg volt, vagy szabira ment), megint olyanok voltak mint azelőtt, jöttek oda beszélgetni és hülyülni.

Amint a barátnőik megjelentek, már megint kerültek.

Az pedig kizárt ők flörtnek érezték volna, én nem flörtöltem velük, ők is tudják nem akarok tőlük semmit, egyikük barátnője mondta ő nem féltékeny, tudják nem akarom a pasijaikat.

Egyik se érdekel mint pasi, de ha érdekelnének se kezdenék velük mert foglaltak.

2019. dec. 28. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!