Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichopata lennék?

Pszichopata lennék?

Figyelt kérdés

Szeretek olyan videókat nézni, amiben nőket vernek meg- nők ellen irányulnak erőszakos tevékenyésgek; bestgore-t is szoktam nézni rendszeresen, néha elgondolkozok azon, hogy milyen lehet megfojtani valakit, megölni stb..


Viszont! a való életben kedves vagyok midenkivel, normális. Soha nem bántottam még senkit (gyerekként verekedtem utoljára max), és ez így is fog maradni.


Kb 1 éve tört rám ez. Mi lehet? Lehet, hogy a töménytelen erőszakos film/sorozat/játék következménye?


Esett már át valaki ilyenen?



2019. dec. 26. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Tudomány bizonyította hogy ha boldogságot okoznak az ilyen videók akkor örülünk hogy nem mi tettük azt ez pedig dopamin kiöntés termel az agyban. Tehát aggodalomra semmi ok. A valóságban nem tudnád megtenni.
2019. dec. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lelkiismereted van-e? Ha valamit tettél, ami rossz volt, vagy másnak nem tetszett, fogott-e el kelltlen érzés, gondoltál-e arra, hogy juj! ezt nem kellett volna, vajon hogyan tehetem jóvá?

A pszichopaták erre nem képesek.


A pszichopaták továbbá sokszor tettik magukat, hogy mások szeressék, befogadják, elfogadják őket és másoknak akarnak megfelelni, hogy saját gondolataikat elfedjék. Így teljesen normálisnak, sőt! kedvesnek, jó fejnek vannak megítélve, mert tudják, hogy mi a társadalmi norma, csak nekik más fontos, amit elrejtenek.

2019. dec. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Kerlek ne nezz ilyen videokat.Nagy kart tehetnek az emberben.Le kell allni rolluk...

En is elgondolom,h milyen lenne kinyirni azt az illetot aki egy artatlant megol,vagy megkinoz! Remelem te is csak gonosz emberekre gondolsz kozben.

2019. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Lelkiismereted van-e? "



Sajnos van, túlságosan is :\

2019. dec. 26. 16:41
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

"a töménytelen erőszakos film/sorozat/játék következménye?"

Teljesen egyértelmű. Ne rongáld magad ilyen szarságokkal, ha azt akarod, hogy tényleg ne bánts senkit a jövőben sem!

2019. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem. ha az volnál, fel sem tetted volna ezt a kérdést. Ellenben van egy anyád, aki meglehetősen szétégeti a lelkedet, és az isten tudja mit művelt kisgyerek korod óta, vagy elhagyott, vagy eldobott - és ezért van ez, hogy szinte csakis nők elleni az agressziód.


Nem tudom, hogy ki volt az a féltudományos, vagy áltudoményos hülye, aki kitalálta, hogy az erőszakos vagy agressziót megmutató filmek agresszivvá tesznek. Hovatovább, még a Grimm mesék is!


Egy frászt! Sok ember nem mer/nem tud/nincs lehetősége arra, hogy kivezesse a gőzt, főleg, ha az nem mindennapi stressz, hanem jó mélyen levő lelki szemét.


Mi történt veled kb. 1 éve? Mi történt anyukáddal? Mi történt köztetek? Nem kell, hogy válaszolj, privátban sem. Csak gondolkodj el rajta.

2019. dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

"az erőszakos vagy agressziót megmutató filmek agresszivvá tesznek. Hovatovább, még a Grimm mesék is!"

"Töménytelen mennyiségben", ahogy a kérdésben szerepel, igen. Napi egy pár perces Grimm-mese nem.

2019. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha van lelki ismereted akkor nem fogod megtenni a valóságban. Szóval az igaz amit írtam. A sok okos meg pirosozott.
2019. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#4 ne sajnáld, hogy van lelkiismereted. Ez azt jelenti, hogy nem vagy egy elbaxott beteg állat. Ennek örülj!
2019. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem egy pszichopata sosem látná be hogy az ,ez a kérdés meg se születik az agyában.
2020. febr. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!