Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Michael...

Mi a véleményetek Michael Jacksonról?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy most így 2019 végén mit gondolnak róla.

Én személy szerint imádom, örök kedvenc.


2019. dec. 26. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

-Remek énekes és táncos.

-Világ híres előadó

-Gazdag

-Halott

-Valószínűleg pedofil, de ha még sem az egyértelműen nagyon furcsa és beteg ember. Ha igaz az ő és családja oldalán megfogalazott dolgok, azaz nem az ellene felhozott vádak már az nagyon furcsává teszi a szememben.

-Személyes véleményen a zenéiről meg hogy nem igazán szeretem, de van olyan pillanat, amikor ha a rádióban meghallom nem kapcsolok el, de keresni soha sem keresem a számait.

-Nehezen hiszem el, hogy 2019ben is téma.

2019. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Tehetséges énekes volt, aki, oly sok hírességhez hasonlóan, nem tudta feldolgozni a sikert, a hírnevet. Kár volt a sok műtét.

Az Earth song-ja pedig ma még inkább ideális.

2019. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Egy olyan énekes, akinek a tehetsége miatt elnézte az emberek többsége a pedofilságát.
2019. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Tehetséges, én szeretem a zenéit, de nem tudom ugyan úgy hallgatni, mióta kitudódott, hogy mit művelt a kisgyerekekkel (ha egyáltalán igaz, ha nem akkor undorító, hogy egy halottat így megaláznak). A műtétek előtt jóképű, szimpatikus kinézetű, utána pedig ijesztő külsőre. Nyugodjon békében.
2019. dec. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bizonyítékot arról hogy ő pedofil volt. Mert a rágalmazás nagyon megy, meg benyelni egy "dokumentumfilm" tartalmát, ami USA-ban bebizonyították hogy hazugság.
2020. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

#5 Hagyjuk már ezt... Ha a perek nem elég bizonyítékok, akkor ott van még az is, hogy a saját testvére is beszélt arról, hogy Michael pedofil.

#3mas vagyok, és az ilyen kommentek csak alátámasztják amiről beszélek.


Ha a helyi buszsofőr kerülne bíróság elé gyerekzaklatás vádjával, és az ő testvére jelentené ki, hogy igenis pedofil, akkor senkiben sem lenne kétség az állítás igazsága felől. De úgy, hogy egy közismert és tehetséges férfiról van szó, ezért megy a tagadás.

2020. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Perek? 1993-as perben hangfelvétel volt hogy a csávó mondta telefonon, hogy sok pénzt fognak kicsikarni MJ-ből.

2005-ben ártatlannak ítélték.


Aki pedofil nem nyilvánosan csinálja, egyrészt. Ha nem nézel utána hogy zajlott az ügy (nem egy Michael Jackson fan oldalon hanem egy wikipédián) akkor minek kevered a szart?

2020. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt nézze meg, akit érdekel a kérdés, hogy Michael Jackson pedofil-e: https://www.youtube.com/watch?v=ZxNDb2PVcoM
2021. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!