Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért nem lett belölem normáli...

Azért nem lett belölem normális ember mert nem volt egy férfi aki embert csinált volna belölem, vagy genetikailag lehetek ilyen?

Figyelt kérdés
Én nem tudok boldogulni a társadalomban, nem tudok csajozni, nem tudok munkahelyet megtartani, nincsenek barátaim, nagyon asszociális vagyok, semmiben nem vagyok jó. Nincs bennem semmi férfias. Nincs semmi jó tulajdonságom, nem akarom élni az életet. Miért vagyok ilyen? F

2019. dec. 27. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy ilyen, mert így döntöttél. Te döntöd el, hogy amikor dolgozol, maradsz e, próbálsz e jól teljesíteni, vagy sem.

Te döntöd el hogy a lány akivel beszélsz azt próbálod megérteni, tanulni azt, hogy hogyan kell a másik nemmel kommunikálni, vagy sem.


Én nekem sem normális az apám, mégis a talpamra tudtam állni, még ha nehézségek árán is. Minden miattad van, te építetted ilyenre az életed. Amíg azt hiszed nem tőled függött hogy ilyen lettél, addig azt is fogod hinni hogy nem tehetsz az ellen, hogy ilyen vagy.


Amíg írod a szöveged, addig is te döntöd el hogy semmit nem látsz magadban férfiasnak, vagy elgondolkodsz azon hogy mi benned a férfias, és nyitott leszel arra hogy igen is van benned is valami jó.

2019. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, sok férfinek, akinek nincs vagy nem volt apja, még jobb, normálisabb emberré válik, mint akinek volt!


Sokszor, bár nem mindig, de a férfiak, akik 50 körüliek vagy még idősebbek, még a hagyományos férfi-női szerepekben hisznek, ezért csak előny, ha nem voltak jelen a gyerekeik életében. Nem mindig természetesen, de gyakran ez a helyzet.

Mert egy régimódi elvekben hívő férfi vajon mire is nevelné, nevelte volna a fiát...? Elárulom csak a lustaságot látta volna tőle, azt, hogy elterpeszkedik a kanapén, sörrel a kezében, míg a nő főz, mosogat, takarít. És még a hangját sem átall felemelni, ha épp valami nem tetszik neki, vagy a nő lázadozik, és jobb belátásra bírva a férjét, be akarná vonni a házimunkába.

Nekem az a tapasztalatom, hogy az olyan fiúk, fiatal férfiak, ahol nem volt jelen az apa sokkal kedvesebbek, udvariasabbak a nőkkel, tudják, hogy mi kell nekik, hiszen az édesanyjukra figyelve ezt megtanulták, finomabbak jó értelemben, elismeréssel tekintenek a női hagyományos szerepekre, és kiveszik a részüket a házimunkából kérés nélkül egy párkapcsolatban. Valószínűleg főzni is megtanította őket az anyjuk, takarítani miegymás, hiszen nem volt ott a kemény, katonás apa, aki leállította volna ezt, mondván, hogy fiúgyerek ne végezzen női munkát.

Nem volt meg a rossz befolyás. Tehát még előny is sokszor, ha nincs apja egy fiúnak. Legalább nem tanulja el a hibás, beképzelt viselkedést, hogy ő a fensőbbséges férfi, a teremtés koronája, akinek minden jár alanyi jogon.


Nemcsak a nőkkel szemben viselkednek normálisan az ilyen fiúk, hanem később a munkahelyükön is jobban érvényesülnek, hiszen simulékonyabbak, alkalmazkodóbbak, figyelmesebbek. Főleg, hogy manapság egyre több a női főnök, csak jó, ha nem egy gőgös, goromba férfialkalmazott a beosztott, hanem egy normális, nőket tisztelő férfi.


Tehát ne az apád hiányát okold azért, mert nem boldogulsz az életben.

2019. dec. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 george1113 ***** válasza:
Nagyon sok függ attól ki nevel fel. Szerintem akinek nincs apja, az még mindig jobb, mint ha valakinek mostoha apja van. Egy mostoha apa nagyon eldudja venni egy gyerek önbizalmát.
2019. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Íme, a férfiak egy "mintapéldánya"... Tipikus igénytelen, nemtörődöm fa.zi. A te apád is valószínűleg ilyen lett volna. Még jó, hogy nem mutatott utat egy ilyen.

2019. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Attól mèg normális vagy! Csupán nincsenek cèljaid amik motiválnának ezen kellene változtatni.
2019. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfi életében van egy ilyen férfi, egyezlen ilyen.

SAJÁT MAGUK, B•SZD KI!


Neked is magadtól kell önállóvá válnod. Amíg mástól várod a segítséget, addig nem lehetsz önálló, hiszen az nem önállóság. Magadnak kell elérned ezt, magadtól...

2019. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!