Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyám nagyon furcsán viselkedi...

Anyám nagyon furcsán viselkedik,1 perc alatt az összes érzelmet ki tudja fejezni, ami nagyon megjeszt! Mi a baja?

Figyelt kérdés

Nagyon ijesztő anyám viselkedése, egyik pillanatban nevetünk a többiekkel, aztán egyszer csak halálra vált arccal csak néz maga elé. Megkérdezem ,hogy mi a baja, azt mondja, hogy semmi. Aztán újra nevet, azán hírtelen sír. Meg néha magában képeket vág (arckifejezés) Látom h,ogy vezetés közben, mintha beszélgetne valakivel. Pl olyan, hogy "Hát ezt nem hiszem el" (szavak nélkül csak az arcjáték).. Egyik pillanatról a másikra megváltozik a hangulata.


És olyan furán viselkedik, hogy pl. megkérdezem ,hogy miben segítsek neki, mondja hogy semmiben, köszönöm. Aztán 2 perc és üvölt, mint a sakál, hogy sosem segítek neki.


Ilyenkor ilyeszt meg a legjobban, nem tudom hogy mi a baja.


2019. dec. 27. 22:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, telefonról írok és mindig elrontom a vessző-szóköz sorrendet :D
2019. dec. 27. 22:19
 2/17 anonim ***** válasza:
Leirtak alapjan egy orvost ajanlanek. Nem normalis, egyaltalan ha nem tudatosan csinalja. Agyi probleman talan, de orvos tudna ertekelheto valaszt adni.
2019. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De tudatos benne, csak nagyon fura. És mindent olyan látványosan csinál. Leejt valamit, akkor folyamatosan káromkodik. És mindenért az én hibáimat kezdi sorolni.


Konyhába leejt egy villát, Az isten rohassza le!!! elegem van abból, hogy állandóan xy-t csinálsz, sosem csinálsz xy-t. érted? Mert nem bírt felvenni egy k@rva villát.

2019. dec. 27. 22:34
 4/17 anonim ***** válasza:
Erős bipoláris zavar talán.
2019. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ja, meg mindenbe beleköt. Legenyhébb dolga az, hogy BÁRMIt csinálok, rákérdez, hogy az pontosan micsoda, és kéri, hogy meséljek róla kicsit. Pl. csinálo kegy szendvicset, és a lépcsőn fölfelé menet megkérdezi h,ogy mit viszel föl? Mondom, hogy ételt. És mit eszel? Szendvicset. Mit raktál bele? Nincs egy szabad lépésem se, emrt mindenről faggatózik. Ha tv-t nézek, akkor hiába megy a kedvenc sorozatom, közben kérdezget róla. Miről szól, miért választottam éppen azt, stb stb. Mintha direkt az idegeimre akarna menni. Pedig nem, csak törődik vele, de olyan furcsán teszi. Mondtam már neki, hogy de anya, nem tudom megállítani, ez tv-ben megy. kkor meg felcsattan, hogy ÁÁÁ sose beszélt velem. Akkor meg ugye keződik a színjáték. Kikapcsolom a tévét, lemegyek, megkérdezem, hogy most mi a baja, erre mondja, hogy nem kell beszélni velem.


És mindig azzal jön, hogy nem kell már többet elviselni, mindjárt meghal. Ilyenkor annyira elszomorít. Tudom, hogy nem fog, csak olyan sz@r, mert nem lehet vele jót tenni. És mindig a másikat gyötri lelkileg.

2019. dec. 27. 22:45
 6/17 anonim ***** válasza:
Lítium kell neki a kávéjába, attól majd lenyugszik, meg felszed vagy negyven kilót.
2019. dec. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Egy kissé szét van esve a személyisége...

És,hogy mit tudsz tenni? sajnálom,de szerintem nem sokat.

Írnám,hogy figyelemre és megértésre vágyik tőled,de ugye mikor ezt megadnád neki,ellöki.

Talán próbáld meg azt,hogy nem kérdezgeted,hanem csak figyelj rá ilyenkor,és szavak nélkül segíts neki.Lehet,hogy idegesíti,hogy kérdezgeted.

2019. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én kérdezgetem? Ő "szekál" folyton. Én egyszer sem hoztam szóba, hogy ő milyen, csendben eltűrtem minden baját.
2019. dec. 28. 13:08
 9/17 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos ne sokban reménykedj.

Talán,ha belátja,hogy szakemberre van szüksége...jó esetben tudnak is rajta segíteni.

2019. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De egyébként ő nagyon kedves, a "legjobb" anya a világon, de amikor ilyen... És nem rendszeres. hogy pl havonta 1-szer. Hanem össze.vissza.
2019. dec. 28. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!