Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy telik a heted? Miket...

Hogy telik a heted? Miket csináltál? Miket szerettél volna csinálni?

Figyelt kérdés
Miért nem csináltad meg?
2019. dec. 28. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Sportolni valamit, hogy ledolgozzam a töltött káposztát, de lusta disznó voltam sajnos. Gyorsan telt el a hét, ami azt illeti. Pár napja még Karácsony volt és kettőt pislogtam aztan már kezdődik is az új év.
2019. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-2, Olvasok, netezek, háztartási feladatokban segítettem, beszélgettem, jövőt tervezek. Mondhatni elfogadható a hetem; 3, Többet olvasni, több tartalmasabb tevékenységet végezni szerettem volna;

!, Tunya vagyok, nem találom semminek sem az értelmét.

2019. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

23. 6-14 dolgoztam, utána karácsonyi bevásárlás, este sütöttünk

24. 6-14 dolgoztam, délután szüleihez átmentünk karácsonyi vacsorára

25. Délelőtt állatkertben voltunk (lányommal, feleségemmel), ebéd otthon, délután a szüleim és a nagymamàm át jöttek, lanyomnak volt a 7. születésnapja köszöntöttük

26. 6-14 dolgoztam, délután nagymamámhoz mentünk át, nagy családi karácsonyozás + vacsora volt

27. Délelőtt bringáztam egyet, bevásároltam, ebédre jöttek a párom szülei, páromnak van egy akkora tesója, mint a lányunk, ők játszottak, délután úsztam egyet este társasoztunk

28. 6-14 dolgoztam, munka után voltam úszni, baráti összejövetelt tartottunk nálunk, este mosogatás, takarítás, rendrakás.

Ma 6-14 dolgozok, délután játszunk + majd bevásárlás

Úgy alakult a hét, ahogy szerettük volna.

Búék :-)

28/F

2019. dec. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!