Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek nagyobb partyarc?

Hogyan legyek nagyobb partyarc?

Figyelt kérdés

Az új barátom gyakran visz házibuliba a haverjaihoz. Általában 4-en vagy 5-en vagyunk.

Szoktunk inni, jól is érzem magam, sokat nevetek.

Inkább az a baj, hogy mindenki viccelődik egymással meg nyomatja a hülye dumát ,de nekem ez nem megy. Ha valaki viccből beszól azt se tudom lereagálni mert nem jönnek a szavak.

Félek hogy ez miatt rossz fényben tűnök fel,hogy keveset beszélek.

Hogyan lehetne ezen változtatni?

19l


2019. dec. 29. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Én is ilyen vagyok mások előtt amìg meg nem ismerem őket. Lehet te is zárkózottabb vagy. Majdcsak feloldódsz, ne siettesd
2019. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De már kb.5x találkoztam velük ilyen házibuli alkalmával. Ők nagyon nyitottak próbálnak hozzám szólni, csak egyszerűen én nem tudok olyan vicceset visszaválaszolni.

Az előző párom barátaival még rosszabb volt mert ők meg hozzám se szóltak egyáltalán és kiutáltak, most nem akarok így járni.

2019. dec. 29. 17:21
 3/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem mindenki vicces, nem mindenkinek vannak frappáns reakciói, és nem is kell, hogy mindenki ilyen legyen. Te nem vagy a viccelődős fajta, szerintem ezzel semmi gond nincs, és normális emberek megértik ezt és nem rosszallanak emiatt.


Ha nem ilyen típus vagy, hiába erőlködsz, de sose leszel olyan, max fejleszteni tudod a kommunikációs készségedet, de ezzel jó humorérzék pl. nem fog jönni.

2019. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Csökkentsd agysejtjeid számát az ő szintjükre!
2019. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Kevesebb ruhában menj, tuti te leszel a középpontban. Onnantól már mindegy mit csinálsz.
2019. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Dudok Andrásné ***** válasza:
0%
Hát ne legyél olyan,mint ök.Gyanitom ezt a pár embert az ital köti össze.Elöbb utobb ráunsz a"hülye dumákra"és olyan társaságba jársz ahol nem néznek 0 nak.
2019. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

fszért nem lehet a kérdésre válaszolni? az utolsó 3 előttem levő válasz jellemzi a gykori szívonalát..

MIért baj az ha valaki kicsit viccesebb , vagy el meri engedni magát egy buliban? A kérdező írta jól érzi magát velük , tehát nem bsztatják csak szórakoznak együtt. Amúgy ne változz meg , ha feloldódsz az is jó ha nem az is , csak ne görcsölj rá.

2019. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Általában az embereknek tetszik ha nevetnek a vicceiken. Ha nem megy a viccelődés ne erőltesd, mert meglátszik, hogy erőlködsz. Viszont ha látják, hogy nevetsz meg mosolyogsz a poénokon, látják, hogy jól érzed magad, meg jól is esik nekik, mert így tudják, hogy meg lehet nevettetni.
2019. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Hé, csajszi, péntek éjjel a partibomba, ha körbenézek, úgy látom, a lányok szépek. Táncoló alakok, neonfények.. Hé, csajszi, ez nem oltás, akit kiszúrtam egyből, te voltál. Nem túlzás, túl rózsaszín, beléd szerelmes leszek holnapig. Mert én nem vagyok rossz srác, csak egy baj van velem, hogy péntekenként könnyen túlzásokba esem. De ez most más: nem a partiszemüvegem mutat rózsaszínen, asszem, ilyen a szerelem!
2019. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Irigylem a problémád.
2019. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!