Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan akinek a teljes...

Van itt olyan akinek a teljes elveszettség érzéséből sikerült magára találnia?

Figyelt kérdés
Tudom elcsépelt kérdés, de hátha valaki tud mondani valami okosat. Már évek óta teljesen el vagyok veszve, nem tudom mit szeretnék az életben, nem motivál semmi, csak sodródok, nem tudom igazán ki is vagyok én. Próbáltam új dolgokba bele vágni, de semmi nem hozta meg a nagy áttörést. Valaki átélte ugyan ezeket?
2019. dec. 29. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
van. Önfejlesztés a megoldás.
2019. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, én.
2019. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem részben sikerült. Jelenleg egész sok rövidtávú célom van. A hobbijaimhoz kapcsolódnak. Szeretem a zenét, és a fotózást, így amikor ezekkel foglalkoztam, rájöttem, hogy mit szeretnék ezeken a területeken elérni. Szóval azt ajánlom, ha van hobbid, foglalkozz vele,hátha kisül belőle valami. Ha nincs hobbid, akkor kezdj bele valami újba.
2019. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És tedd fel magadnak, hogy mikor voltál utoljára elégedett? Mit csináltál akkor?
2019. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

@22:05


Akkor még fiatal srác voltam, de azóta felnőttem. A felnőttségről alkotott ideáim pedig teljesen összetörtek.

Most itt vagyok, és fogalmam nincs róla hogy ki vagyok én, vagy hogy ki szeretnék lenni...

2019. dec. 29. 22:21
 6/13 anonim ***** válasza:
És mit csináltál a fiatal énedként, ami boldoggá tett? Ma miért nem működhet az? Persze, változunk, de szerintem vannak bevált dolgok.
2019. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azonosulni tudtam az akkori magammal.

De már nem tudok, akkor fiatal kamasz srác voltam, most meg felnőtt ember. Ég és föld.

2019. dec. 29. 22:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Remélem, hogy ez megváltozik majd.
2019. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát, maximum ha eljutok valami életfordító felismerésre, de az még nem jött el...
2019. dec. 29. 22:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha leírod, hogy telik egy napod, lehet tudok valami segítő dolgot mondani.
2019. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!