Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányoknak honnan van önbizal...

A lányoknak honnan van önbizalmuk?

Figyelt kérdés
Sokuk nagyon tudja magát ajnározni ("karcsú vagyok", "szép vagyok", "dús hosszú fekete hajam van", "a többi csaj irigyel", "minden ujjamra jut két pasi"), és nagy a szájuk. Honnan ez a fene nagy önbizalom?
2019. dec. 30. 15:56
 1/9 anonim válasza:
84%
Mert szépnek látják magukat??
2019. dec. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Az önbizalom nem nemfüggő.


Nem minden lánynak van.


Nem kellene általánosítani.

2019. dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Alapból úgy nevelték őket a szüleik, hogy körülöttük forog a világ, apakicihejcegnője meg a többi, minden nekik volt alárendelve.

Az ilyenek szokták azt hinni, hogy felsőbbrendűek.

2019. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

A külsőségekre nagyon adó lányoknak jogosan van önbizalmuk és akinek nagy az önbizalma, az többre is viszi az életben, mint akinek nincs.


De miért baj ez neked?

2019. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Otthon is azt látják hogy anyuka irányítja apukát.Anyuka mindent megtehet,következmények nélkül.Apuka nem tud kiállni magáért,mert gyenge.
2019. dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

Nem szoktam magam ajnározni (szerintem ez iszonyatosan kínos) de elég magabiztos vagyok.


Vannak dolgok, amikből tudom, hogy jó vagyok és ezek már bizonyítást is nyertek (például első lettem egy ilyenre vonatkozó versenyben), ezek rengeteg önbizalmat adnak, hiszen nem csak boldoggá tettek ezek a dolgok, de sikerélményt is adtak.


Az önbizalmamat a szeretteim is nagyban növelték, mert ha el is rontok valamit, tudom, hogy ennek az esetleges következményeit nem egyedül kell túlélnem.


A külsőmmel elégedett vagyok. Nem tartom magam egy szépségkirálynőnek és a sminkeléshez is annyira értek, mint egy ovis, de jó alakom van, és már szólítottak meg az utcán, arról érdeklődve, mit csinálok a hajammal, hogy ilyen hosszú (fenékig ér) és szép (semmi különöset, mosom). Minden nap edzek, ez pedig látszik az alakomon is. Dicsekedni és másokat lenézni nyilván szemét húzás, de akinek valóban karcsú alakja és dús fekete haja van, annak nem csak a szája nagy.


Vannak bőven dolgok, amikben rossz vagyok vagy egyszerűen izgulok. Az ezek miatt érzett izgalmamat vagy humorral (felelés közben egy viccel próbálom oldani a feszültségemet) vagy erőt merítek a korábbi eredményeimből (ha elsőre meglett az angol C1, mennyire lehet nehéz egy forgalmi vizsga?).


Ami még sokszor adott önbizalmat (például színházi fellépéseken), hogy megkérdeztem magamtól, hogy mi a legrosszabb, ami történhet? Nem kell izgulni, nem rajta múlik sok.


18/L

2019. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Miért ne lenne önbizalmam? 90 kiló vagyok de most kenjem be magam sárral és bújjak el az erdőben?

Akinek nem vagyok így jó bekaphatja. Magamnak kell megfelelnem nem másoknak. Aki folyton mások szemével próbálja nézni magát nem lehet boldog. Olyan élet nem kell.

2019. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Mert kell az élethez. Meg kell tanulnod elfogadnod magad.


Nekem mondjuk a belsőmre nagy az önbizalmam, ami sokaknak nem tetszik, hogy ha nem vagyok csinike, mire fel élek és nevetek, de ez van.

2019. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az önbizalomhiányos életet és menj ki a nagyvilágba. Szétszednek, mint egy zebrát. Ez egy pajzs, ami megvéd. Egyedül te vagy magad mellett örökké. Önbizalom nélkül nagyon nehéz.
2019. dec. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!