Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem lehet hogy az incelek...

Nem lehet hogy az incelek azért lettek nőgyűlőlők mert a nők tették ezt velük?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok incel és nem is gyűlölöm a nőket. De azon nem gondolkodtatok már el hogy az incelek azért gyűlölik a nőket mert mondjuk sértegették őket,nem egy nő és emiatt kialakult bennük egy olyan kép hogy a nők undorítóak,és meggyűlölték őket. Ok nélkül szerintem senki sem gyűlöl meg senkit. Ez a felgyülemlett gyűlölet és frusztráció amit szerintem egyes nők tettek velük,csak nőtt nőtt az évek folyamán és most kiadják magukból. Én nem a tömeggyilkosokra gondolok hanem a nőgyülölőkre és az incelekre.
2019. dec. 30. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Ezen az oldalon senki nem gyűlöli a nőket.Ők egymás közt sokkal jobban gyűlölködnek.
2019. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én meg mindenkit egyformán utálok. 🤷‍♀️
2019. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban, vagy annak próbálkozásában nem lehet egyedül tangózni.
2019. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Azért gyűlölik a nőket, mert azok nem akarnak velük összejönni...de főleg mert nem akarnak velük szexelni. Van egy ilyen eltorzult világképük, hogy a szex az nekik jár, és a nők a szexhez való jogukat tagadják meg.
2019. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha egy fekete lop, ne jelentsd fel, mert akkor rasszista vagy.
2019. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
82%

Mindenki keresztül megy különböző sérelmeken az életben, mindenkinek megvan a maga keresztje, van, akivel folyton kib-sz a sors, de az ember saját maga felelős azért, hogy mennyit tanul a helyzetéből és mit kezd magával és hogyan próbál javítani, változtatni a helyzetén és milyen hozzáállással éli tovább az életét, szóval szerintem ha valakivel 10/10 nő gyökér akkor:

1: annak valószínűleg oka van

2: nem indok arra, hogy gyökér legyen az illető másokkal és ismeretlen nőket zaklassanak vagy mittudomén.

2019. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Én incel vagyok, de nem értem, hogy mi ez az előítélet, hogy mi nőgyűlölők vagyunk. Én ráadásul olyan kevés nővel próbáltam és tudtam ismerkedni, hogy nincs is alapom bármilyen vélemény formálására velük kapcsolatban.

Abban viszont őket teszem felelőssé, ahogyan a társkereső oldalakon viselkednek, de ez viszont nemcsak az incelek problémája.

2020. jan. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!