Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan lehet tudni ha egy...

Honnan lehet tudni ha egy pasi/férfi nőgyűlölő?

Figyelt kérdés

2019. dec. 30. 17:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy gyűlöli a nőket.
2019. dec. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%

Férfiről:

- Ha nem kell senkinek és látványosan előadja, hogy a nők rosszak.


Nőkről:

- Gyk-n a társkeresés kategóriában 70-80% feletti a pontozásuk.

2019. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
A nőgyülölés pontosan mit is takar?
2019. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%

Panaszàradat. Pl exröl, tarskeresesös kudarcairol

Plusz hozzajuk hasonlitgat hasonlosagokat keres

Vizsgaztat (olyanokat kerdez amit tölük korabban es nem tetszett neki a valasz kivancsi en mit valaszolok)

Önigazolast keres minden mozdulatomban is

Hibakra fokuszal illetve mindent kicsavar es hibanak titulal.

Vélt serelmei vannak (pl szoltal hogy kesel randirol 10 percet erre legközelebb bosszubol megszivat hogy szo nelkül nem jön el, aztan még ö van megsertödve ha megsertödsz)

Gyerekesen jàtszmàzik

Elöitèletes, azokhoz foggal körömmel ragaszkodik. Amit rolad kitalàl vagy amit ràdhuz az elsö nap, azt honapok mulva is megvétozhatatlanul ugyanugy gondolja.


Full megkeseredett emberek akik azt sem làtjàk màr a begyepesedett negativ latoszögüktöl ha egy istennö àllna elöttük. Még abba is bele tudnànak kötni.

2019. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Nehezményezi, ha egy nőnek könnyű az élete, csak szétteszi a lábát a megfelelő partnernek és az élete megvan oldva. Egyszerűen irigykedő, hogy neki nincs muffja, amit jó pénzért árulhat a piacon. Nem tudom mi köze hozzá miből él más nő, de irigyeli a helyzetüket az biztos. Ha lát egy jó nőt, akinek a kisújját....minden nőt utál vagy csak qva-fajzatát? De miért kell mindet gyűlölni, vannak szép rendőrnők,is akik üldözik a bűnt.
2019. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Aki szimplán utálja az összes nőt, mert ő maga sikertelen a párkeresésben, esetleg rossz tapasztalatai vannak.

Itt az oldalon azok, akik ismeretség és mindenfajta egyéb információ nélkül is rád mondják, hogy férfigyűlölő vagy, pusztán a hasznossági százalékod alapján, vagy mert kiderül a válaszodból, hogy nő vagy. Nem látnak tovább az utálatukon, de valamiért könnyebb nekik gyűlölni, mint másképp hozzáállni a dolgokhoz, azt ők tudják miért.

2019. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
26%
Én cigány gyűlölő és nő gyűlölő vagyok. Azért utálom ezeket, mert nagyon sok rossz tapasztalatom van velük. A cigányok kötekedő, rosszindulatú, hazug, verekedő, viselkedni nem tudó népség. A nőket pedig azért utálom, mert mindig elutasítottak a külsőm miatt, nem voltam mindig nő gyűlölő, volt idő, amikor tiszteltem a nőket, meg az elmúlt közel 5 évben sokszor eszembe jutott az öngyilkosság, mert depressziós voltam a magánytól, nem kellettem senkinek, hiába voltam kedves, őszinte, tisztelettudó, a külsőmön sajnos nem tudok változtatni, szóval engem mindig elutasítottak a nők, vagy neten képet kértek rólam és miután küldtem, többet nem írtak vissza. Szóval éveken át emésztettem magam, sokszor sírtam, de most már úgy vagyok a nőkkel, hogy inkább lenézem és gyűlölöm őket és már nem érdekel, ha soha nem lesz barátnőm, mert teljesen át engedtem magam a gyűlöletnek és amióta gyűlölöm a nőket, azóta nem vagyok szomorú, próbálkozni, meg már nem fogok, mert úgy is elutasítás lenne a vége. Minden nő felszínes és álszent, azt mondja egyik, másik, hogy ők nem ilyenek, de miután képet látnak rólam mégsem írnak vissza soha többet.
2019. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%

Fun fact: Sokan azt hiszik, hogy a társkeresésben sikertelen férfiak nagy része nőgyűlölő. A valóságban ez nagyon nem így van, elég csak mindenkinek körbenézni a környezetében. Rengeteg sikertelen srác tipikus nice guy, akik amúgy kedvesek és hasonlók, a nőket pedig egyenesen angyaloknak képzelik el.

Ezzel szemben rengeteg sikeres, nagy csajozó férfi nőgyűlölő, mert látják, hogy milyen könnyen fűzhetnek be akár foglalt lányokat is.


#6: Ez inkább pont fordítva jellemző. Mármint, a pontozás és a nem alapján ráhúzás. A felnőtt kapcsolatok kategóriájának elég nagy része arról szól, hogyha egy férfi akárcsak egy nőről is rosszat mer írni, azonnal megszórják mínuszokkal és nőgyűlölőnek állítják be. Konkrétan rám is már rengeteg nő ráhúzta abból a kategóriából, hogy nőgyűlölő vagyok, mert pl. olyat mertem leírni, hogy a nők is ugyanúgy félrelépnek, mint a férfiak.

Ezzel szemben tele van az a kategória férfigyűlölő nőkkel, akik folyamatosan általánosítanak, előítéletesek és szidják a férfiakat, de felháborodnak, ha velük ezt közlik.

2019. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Szerintem itt az oldalon, akik azt írják illetve azt állítják magukról, hogy nőgyűlölők és hogy ők már feladták stb. azok pont, hogy nem nőgyűlölők különben nem irkálnák folyton a hülyeségüket, ők egyszerűen frusztráltak, csak még maguknak sem vallják be.


Az pedig, hogy nem vallják be nagyon hasonlítanak a valódi nőgyűlölőkhöz abból a szempontból, hogy ők sem vallják be saját maguknak DE másoknak sem. Ők nem irkálnak ilyen kérdéseket ki amit ezek a "kamu nőgyűlölők", szerintem.

2019. dec. 30. 17:41
 10/24 anonim ***** válasza:
38%
5-ös. Tetszik vagy sem a nők nem az intelligenciával viszik többre.De ezt te is jól leírod,kritikának álcázva.
2019. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!