Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen primitív szinte...

Miért ilyen primitív szinte az összes vonat takarító a Máv-nál?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy kisebbségiek, de mostanában kezdtem el megfigyelni őket, meg a viselkedésüket. Hárman négyen mennek végig a vonaton. Az egyik a kukákat üríti, a másik néha itt ott a seprűvel megsimogatja a földet, a másik kettő meg ökörködve hangoskodva vonul velük. 60 ezerért én sem csinálnék mást, leszámítva a viselkedést, mert azt tudok, ingyen is.

Aztán megfigyeltem azt is, hogy kiülnek a nyugatiban a padra zöldmellényes barátaink és hangoskodnak, óbégatnak, káromkodnak és törvénytelenül röhögnek.


Más is megfigyelte ezt? Mi a véleményetek erről?



2019. dec. 30. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom az megvan, hogy sokuknak meg erettsegiuk sincs.

Ismerek olyat, aki a MAV-nal takarit, es a 8 altalanost sem fejezte be.

2019. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Mondanám, hogy tipikus dzsipó,de nem.

Azon fehérek is így viselkednek, akiknek nincs érettségiük. Vagy sokat voltak ilyenek között. Volt nem szerencsém ilyenekkel dolgozni. Kerüld el őket,ha tudod.

2019. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elkerülném őket szívesen, de muszáj bejárnom dolgozni ☹️😂
2019. dec. 30. 21:52
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Legalább dolgoznak, és nem az adóinkból ingyenélnek. Engem nem zavar a viselkedésük, mert elvégzik a munkájukat. Ha nem lenne senki, ki takarítsa a vonatokat, akkor amiatt panaszkodnál.
2019. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Te is takarító vagy netán?
2019. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Áruld már el kérlek, a röhögés mióta törvénytelen?
2019. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok takarító🙂 gondolom most arra számítasz, elmondom miben dolgozom. Hát nem☹️❤️


A röhögés akkor törvénytelen, ha nincs oka és agybajra utal. Te sem lehetsz egy nyelvész, ha nem ismered nagyanyáink kifejezéseit, mint pl. a ,,törvénytelenül röhög”...

2019. dec. 30. 23:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként a villamos/buszgarázsokban is ilyenek takarítanak, lokálban szokták hirdetni. Ahhoz képest egészen jó fizujuk van, ilyen 150 ezer nettó. A felvételi annyi hogy oda kell menni egy megjelölt napon reggel 7 órára a villamosgarázs elé.
2019. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
“Törvénytelenül röhögnek” ilyet se hallottam még😀 de megvan a válasz a kérdésedre: azért, mert a mávnál takarítók. Mit vársz? Lehetne jobb dolgod is, mint ilyeneken fennakadni és sokkal zavaróbb tényezőket is szoktam látni, mint egy-két röhögő takarítót. Te se lehetsz észlény.
2019. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A vonattakarítás nem a leghálásabb munkák közé tartozik - köszönhetően a sok öntörvényű gyökérnek, aki "utasnak" álcázva végzi időről-időre ámokfutását a szerelvényeken. Gondolom, te sem a MÁV személyügyi felvételi részlege előtt ácsorognál sorban felcsillant szemekkel állásért, ha lenne két-három diploma a zsebedben. Nekik ez jutott, de legalább próbálják valami tisztességes forrásból fenntartani magukat, - nem abból élnek, hogy tömegesen vernek át másokat, mint számos agyonképzett szélhámos. Nem lenne szükség ilyen állás betöltésére, - illetve nem ekkora számban kellene a MÁV-nak takarítókat alkalmaznia, - ha az említett gyökerek nem tennék folytatólagosan a nem túl áldásos tevékenységüket, de erről szó sem lehet, mert ez az ország egy állatkert (a moralitását tekintve). Felszállsz egy vonatra és azon agyalsz, hogy vajon megtámadnak-e annyi idő alatt, míg odaérsz A-ból a B-be? Nincs ez így rendben! A BKK szintje például az, hogy már a végállomásra - ajtót nyitni (!) - RETKESEN, mocskosan, koszosan áll be a jármű! Akadémia kell ahhoz, hogy az emberek moralitásán javítsanak és/vagy "ganaj-kommandókat" alkalmazzanak a végállomásokon, - akik legalább a zavaróan szembetűnő fekáliától megszabadítják a járműveket, mielőtt beállnak a megállóba utast felvenni! Ehhez képest (!) a MÁV és a Volán "Panama"!
2019. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!