Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Színtévesztők, melyik a...

Színtévesztők, melyik a kedvenc színetek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
A barna...ööö..zöld! ....Vörös. Ja ez mind ugyanaz?
2019. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért szìntévesztők felé irányul a kérdèsed?
2019. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez valami beugratós kérdés?
2019. dec. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akit ismerek, annak a zöld. Annak ellénere, hogy a zöldet keveri a barnával és mindig csak megtippeli melyik lehet. A szeme is zöld, sokáig azt hitte aranyszínű, mert csak a sárgát ismerte fel belőle.
2019. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Clay Morrow ***** válasza:

Ez érdekes utolsó, nekem kiskoromban a zöld és a sárga volt nagyon tetszetős szín, mostanra amúgy kiváltotta őket a fekete, de a fekete után a zöld és a sárga jön be a legjobban. (Bár nem ruhán)

+az én szemem is zöld

2019. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért lenne beugratós kérdés? Attól, hogy nem látnak annyi féle színt, még lehet kedvencük, nem?
2019. dec. 31. 11:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Kék.
2019. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

a szintévesztők is látnak "annyiféle" szint, mint a nem szintévesztők, ccsak mást látnak pirosnak, zöldnek vagy hupikéknek, mint ami a többség szerint az

de tulajdonképpen, mivel a szinek nem objektiv, standard dolgok, hanem az érzékeléstől függnek, és a fénytartománytól, amit érzékelni tudunk ezért akár azt is lehetne mondani, hogy a többség a szintévesztő. :D

2020. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Blade Bone ***** válasza:
Kék, de amúgy nekem a sárga árnyalataival van problémám, szóval nem keverek konkrétan különböző színeket.
2020. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én azt a az acélkék árnyalatot nagyon szeretem például, ami mások szerint szimplán szürke

nem poén :)

2020. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!