Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az állatvédők hogy vészelték...

Az állatvédők hogy vészelték át a tegnapi éjszakát?

Figyelt kérdés

2020. jan. 1. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a kérdés, én hogy vészeltem át, hanem, hogy az állataim - és ők eléggé jól. Nálunk a kutyaiskolában az egyik tananyag az volt, hogy ezeket a durrogásokat megtanulja nem figyelembe venni a kutya. Az egyikük (2 kutyám van) nagyon ügyesen megtanulta, a másikuk majdnem, de azért ügyes volt nagyon ő is, bár éjfél után, amikor bedurvultak odakint a durrogással és a lakásban úgy hallottunk mindent, hogy majdnem megsüketültünk, akkor eléggé megijedt.


Ami velem kapcsolatos; az egyetlen, ami zavar hogy még ma is durrogtatnak, megyünk reggel sétálni, aztán mindenfele még petárdáznak, ördögpatronoznak, stb., de eléggé ügyesek voltak a reggeli sétánál is a kutyusaim. :)

2020. jan. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég katasztrófa volt. A kutyáinkkal nincs gond, bár ők is rettegnek a tűzijátéktól, teljesen megnyugszanak ha velük vagyunk. Simán végig is nézik akár egy órán keresztül is, ha kint van valaki velük. Két cicám viszont nagyon-nagyon fél, hiába vannak a házban, összevissza futkosnak rémülten, de mindenhonnan jönnek a zajok, akárhová próbálnak elbújni. :( Őket semmivel nem tudtam lenyugtatni, borzalmas volt látni, ahogy folyamatosan fel-alá rohangálnak....
2020. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

Mivel az állatvédőket kérdezted így arra válaszolok:


Erősen visszatartották az agressziójukat és megkímélték a tűzijátékozó tömeget a haláltól.

Egyes egyedek az interneten próbálták meg levezetni az agressziójukat.

2020. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!