Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden fiatal fogorvos csinos és szép?

Figyelt kérdés
Ez nem általánosítás. Rengeteg fiatal fogorvost láttam már, többjükhöz jártam is és szinte mind vonzó fiatal nő volt. De ha ti találkoztatom már kivétellel, akkor privátban megírhatjátok.

2020. jan. 2. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Azt írod ez nem általánosítás, pedig ez még annál is több. Hánnyal találkoztál életed során? 10-el? Pff... Van még bőven fogorvos a világon. A szépség pedig olyan relatív ahogy van.
2020. jan. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Mert a legtöbbje orvosi+intellektuális családból származik.Jobban élnek mint az átlag,jobban odafigyelnek magukra,kevesebb stressz éri őket.Nyugodtabb életet élnek.
2020. jan. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Milyen jó neked, nekem eddig csak öreg doki majd középkorú doki aztán egy fiatal arab doki mind férfi,életembe nem láttam szép fogorvos nőket de még asszisztenseket sem.
2020. jan. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Én fiatal férfi fogorvossal találkoztam, eszméletlen jól nézett ki.
2020. jan. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogorvos fétised van? 🤔 Relatív a szépség, és eleve értelmetlen a kérdésed is, el mentél talán 3 fogorvoshoz, és ez alapján mondasz véleményt. Ha ennél többnél jártál, tényleg fétised van, vagy a fogaiddal van nagy gond
2020. jan. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Mert a fehér ruha eléggé ki tudja a vonásokat, a szépséget mutatni. Főleg még a mezítlábas klumpa:).
2020. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utóbbi időben csak férfi fogorvosokkal találkoztam. A legutóbbi 50 feletti férfi volt.
2020. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!