Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek a szeretethiányommal?

Mit kezdjek a szeretethiányommal?

Figyelt kérdés

Mostanában iszonyatosan rámtör, nagyon rossz érzés, hogy nem tudom kitölteni az űrt magamban. Mindig is fogékonyabb voltam az érzelmekre, érzékenyebb, lelkizősebbb voltam, még ha ez külső szemlélőként nem is annyira látszik. Túl erős érzéseim vannak, belülről nyomaszt és nem tudok vele mit kezdeni. Amikor közelednek felém mások, egy kicsit mindig jobban kötődöm, jobban érdekel, több energiát fektetek bele, fontosabb nekem, mint neki, és a végén ott állok egyedül. Örülök neki, hogy nem vagyok érzéketlen, hogy tudok szeretni és van lelkivilágom, de kezdek rabja lenni a hiánynak, függésnek, pedig legszívesebben elengedném és csak élnék felhőtlenül, nem rágódva ilyesmiken, nem kötődve ennyire. Fáj az egyoldalúság és az is fáj, amiért ennyire nehezen tudok ezen túllendülni. Nem szeretnék függeni másoktól, hogy így hatással legyenek rám, hogy mindig összetörjek.

Nektek hogyan sikerül erősnek, függetlennek lennetek? Hogyan tudjátok őszinte lazasággal kezelni?



2020. jan. 2. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Az a baj hogy pasi vagy,ha nem már régóta lenne valakid..
2020. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Válj pszichopatává. És máris nem kell ilyen fos érzelmeket érezni és még be is tudsz illeszkedni a társadalomba.
2020. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
a kettes jól irja
2020. jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Kedves kérdező, nekem ugyanez volt. Sok borzalmat éltem át, de aztán megerősödtem, úgy, hogy elkezdtem egyre többet magammal foglalkozni, és máris jobban éreztem magam, és önbizalmat is adott, amit aféle keménységnek kezdtem felfogni. Nagyon sokáig bánkódtam, ha valakit el kellett engednem, de úgy fogtam fel, hogy én mindent megtettem, és majd az élet kárpótol. Te is így fogd fel. Nyugodtan írj privátot ha gondolod szívesen válaszolok. Egyébként sok sikert kívánok neked! :)
2020. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Az a kamu smiley Jesszusom. Persze majd hirtelen valaki segít neki. Be ne vedd már.
2020. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a pszichopatákat úgy lehet felismerni hogy a jó emberek szerepébe bújnak hogy még véletlenül se vedd észre hogy ő az. Pont ilyen a társadalom. Így rendezték be.
2020. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 10:45


"jó emberek szerepébe bújnak"


jó tudni

2020. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mik ezek a kommentek... 😳😳
2020. jan. 2. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!