Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lesz valaki "kocka"?

Miért lesz valaki "kocka"?

Figyelt kérdés

Miért dönt úgy valaki, hogy inkább egész fiatal éveit videojátékokkal tölti, ahelyett, hogy járna társaságba, ismerkedni, randizni, emberek közé, sportolni, világot látni? Helyette ki sem mozdul a házból, mint valami remete, csak bámulja a képernyőt egész nap.



Van köztetek ilyen?



2020. jan. 2. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert introveltált vagy depressziós,vagy játékfüggő,vagy nagyon utálja az embereket,mert például bántották és ilyesmi.
2020. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Lehet valaki kocka es jarhat melette tarsasagba, de alapvetoen egy sokkal biztonsagosabb kornyezet, mind sikerelmenyek mind izgalmak tekinteteben, a jatekok sokszor tobbet tudnak nyujtani mint a valosag.
2020. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tudatos döntés, az érdekli, azt szereti csinálni. És/vagy mert a virtuális világban jobban elboldogul, mint az igaziban.
2020. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A kocka kifejezést nem csak a videojátékokkal összefüggésben lehet használni, másrészt attól, hogy valaki kocka még lehet szociális élete, és nem jelenti azt, hogy egész nap a gép előtt ül.


Amikor valakinek az egész élete a játékok körül forog, ott feltehetően van valamilyen probléma, de ennek számtalan kiváltó oka lehet.


Én pl. egyre kevesebbet játszom, és párom ugyan lett, de a baráti társaságom eléggé leépült, míg korábban rendszeresen jártam el otthonról, és játszottam is, akár napi szinten. Kapcsolatom ellenben nem volt, mert komoly önbizalomhiánnyal küzdöttem. Szóval nem ilyen egyszerű kérdés.

2020. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem még mindig jobb mint a féktelen bulizás
2020. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

A normális emberi kapcsolatok alkonyán felvillan a kérdés, a kérdés ami teljes joggal születik meg. A kockák társadalma hátrahagyta ezt a világot és megteremtette sajátját ami látványosabb, lenyűgözőbb, fantasztikus. Az avatárok sokkal tökéletesebbek, mint a valóságban és megannyi képességgel rendelkeznek. Olyan harcot vívnak ami az emberekben nem tesz kárt, de kiélhetik legsötétebb vágyaikat is véres kűzdelmek közepette. Ahol az ellenségek a valóságban barátok is egyben és közös jóban hisznek, a virtuális világban. A fejlesztésekben, gamer gépekben.


Bocsi ilyen dark piano zenét hallgatok közben. :D xDDD



Amúgy ha van valami függőséged és sok pénzed de szeretnél leszokni, vegyél egy milláért egy gamer szörnyeteget és még te sem tudod magad kiszedni a gép elől.

2020. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Mert így érzi magát jól? Én konkrétan nem vagyok ilyen, de ismerek ilyet.
2020. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek más a személyisége. Valakit ez dob fel, valakit meg az. És azért azt sem hiszem, hogy egy minden hétvégén s..ggrészegen fetrengő jaj, de nagyon szociális ember annyival több lenne, mint egy "remete", akérmennyire is lenézed őket.
2020. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jelen. Alapbetegség, megértetlenség, önbizalomhiány, szégyenérzet, ami miatt nálam ez kialakult.
2020. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert az a világ több érdekességet, izgalmat nyújtott, mint a valóság, ahol egyetlen lehetőséged végigdolgozni alamizsnáért más parancsolgatása alatt 40 évet.


Egy adott játékban bizonyos cselekedetért/tettért több gratulációt kaptam 5 perc alatt, mint az elmúlt 15 évemben a munka világából.


Néha nagyon vágyom oda vissza. Bár meló mellett, család mellett nehéz lenne órák ezreit beletolni.

2020. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!